144Hz sistemde 60 FPS, 30 FPS gibi geliyor

Hocam bırakın 60FPS'yi 144'ten 100'e düşünce 15 FPS gibi geliyor.
Sorun sizde değil bence göz alışkanlığı, bende ayrıca 4K ekran var uzun süre kullanınca, 2k monitöre geçtiğimde, monitör1080p'den 480P'ye düşmüş gibi oluyor. Göz alışkanlığı :D

Geforce Now satılmıyor, monitörden bahsediyordum.
Ah be abi benim kafam tamamen gidik. Ben muhtemelen başka bir konu başlığına gelmesine rağmen, 60, 30 fps muhabbetleri dönünce kendi olayım sandım. Tamamen "felaket" diyebiliriz :D Kusura bakmayın.

Sorun sizde değil bence göz alışkanlığı, bende ayrıca 4K ekran var uzun süre kullanınca, 2K monitöre geçtiğimde, monitör1080P'den 480P'ye düşmüş gibi oluyor. Göz alışkanlığı :D

Az önce baktım Slow-mo bir kayıt aldım görüntü bir ileri bir geri zıplayıp duruyor ondan 60FPS'de 30FPS gibi gözüküyormuş. Direk panelden ya da monitörden kaynaklı bir durum yani. Hatta bunun videosunu yükleyip buraya da atarım. Çözümü var mıdır bilmiyorum ama sonuç aynı servis çağıracağım.
Sorun sizde değil bence göz alışkanlığı, bende ayrıca 4K ekran var uzun süre kullanınca, 2k monitöre geçtiğimde, monitör1080p'den 480P'ye düşmüş gibi oluyor. Göz alışkanlığı :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada görüldüğü gibi baya neredeyse ghosting oluyor diyebiliriz. 1ms gtg değerlere sahip bir monitör hele bu.
Ah be abi benim kafam tamamen gidik. Ben muhtemelen başka bir konu başlığına gelmesine rağmen, 60, 30 FPS muhabbetleri dönünce kendi olayım sandım. Tamamen "felaket" diyebiliriz :D Kusura bakmayın.

Ne demek sıkıntı yok, olabiliyor böyle şeyler merak etmeyin :D

Geri
Yukarı