145 TL oyun önerisi

mustafa535331

Decapat
Daha fazla  
150 TL'ye cikabilirim. Onerdiginiz oyun var mı? Ben Days Gone + Road 96 dusundum, yoksa bütçe artirip GoW mu alinmali (acik dunya veya kendisine baglayan hikaye tarzi oyunlari daha coklukla oynuyorum)?
Detroid, Cyber, RDR2, Witcher 3, Dying Light 1 ve 2 var.

Epic olur diyorsanız GoW+3 tl lik bir oyun 150 tl. Yok düşünmüyorsanız Days Gone+ Ubisoft Store dan 46 tl ye Valhalla öneririm. Paketi 90 tl yaparsanız 45 tl indirim uygulanıyor HOLIDAY22 yazarak.

Days Gone kefilim. Başlarda biraz ağır gelebilir ama çok iyi oyun olmuş. Batman serisini deneyebilirsiniz. Güzel oyundur. GoW'u ben sevemedim. Sevenler yorumlasın.

Days Gone kefilim. Başlarda biraz ağır gelebilir ama çok iyi oyun olmuş. Batman serisini deneyebilirsiniz. Güzel oyundur. GoW'u ben sevemedim. Sevenler yorumlasın.
Şahsen ben de Days Gone önermek isterim ama hikayesi sonlara doğru çok saçmalaşan bir oyun bu yüzden arada kaldım. Hikaye seviyorsanız GoW sizi memnun eder.

Bu arada, ben zombi sürülerini geçemediğim için hile açmıştım oyunda. 🤣 Bitirince de bitirmiş saysam mı diye beş kere düşünmüşümdür hile açtığım için. Kendi beceriksizliğimdi.

Hiç hile kullanmadan bitirdim. Hatta zor modda biraz oynadım yarıda bıraktım. 😎kovalamaları filan topuklamak güzel yani.:D

Days Gone açık dünya değil mi? Hikaye bitse bile devam eder mi?
yeni bir zorluk leveli açılıyor.motor modifiyen filan kalıyor.levellerde.zorluk levelinden devam ediyorsun.oyunu steam den alırsan bir tane daryl dixon modu olması gerek.onu bir araştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı