14500 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
14500

canfe

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Mühendislik öğrencisiyim, bunun yanında grafik tasarım ve video düzenleme ile de uğraşıyorum. Aynı zamanda oyun oynamayı da severim. 14500 TL bütçem var ve iyisinden bir bilgisayar arıyorum. Son zamanlarda şu bilgisayara takıldım, bunu almayı düşünüyorum ama yine de bir fikir almak istedim.
MSI GF65 Thin.

Monsterin modelleri özellikler bakımından daha iyi.
Bunlara da bakabilirsin tabii Monster takıntın varsa al MSI. Bunlar daha iyi bence 2K ekran (165Hz) belki okuduğun bölüm için önemlidir. 10870h da daha iyi.

Merhabalar. Mühendislik öğrencisiyim, bunun yanında grafik tasarım ve video düzenleme ile de uğraşıyorum. Aynı zamanda oyun oynamayı da severim. 14500 TL bütçem var ve iyisinden bir bilgisayar arıyorum. Son zamanlarda şu bilgisayara takıldım, bunu almayı düşünüyorum ama yine de bir fikir almak istedim.
MSI GF65 Thin.
Alınmaz. Birazdan alternatiflerini atacağım.
Güncelleme: @canfe
Edit: @ardayvl kızgının sebebi nedir?

Monster cihazlar gerçekten bu fiyata çok daha güçlü fakat ucuz olması nedeniyle çok güvenemiyorum. Daha güvenilir yolda bırakmayacak markalara yöneldim bu nedenle.
Monsterin modelleri özellikler bakımından daha iyi.
Bunlara da bakabilirsin tabii Monster takıntın varsa al MSI. Bunlar daha iyi bence 2K ekran (165Hz) belki okuduğun bölüm için önemlidir. 10870h da daha iyi.
Alınmaz. Birazdan alternatiflerini atacağım.
Güncelleme: @canfe
Cihazların hepsi birbirinden güzel. Hepsine ayrı yorum yapacağım. Yukarıda belirttiğim gibi m-Monster bana güven vermiyor. Elbet seveni vardır. Amd işine hiç girmeyi düşünmüyorum. Asus rog cihaz çok iyi fakat görünümü hoşuma gitmedi. HP Omenler ise bütçemi aşıyor. 14500 demiş olabilirim fakat bu bütçemin en üst sınırı. Zaten bu bütçeye de bir tık daha iyi olsun 500 daha vereyim derken çıktım. O nedenle 14500 ü geçemem.

Hocam anladığım kadarıyla görünüşe önem veriyorsunuz, bekleme şansınız da yok. Amazon.com'dan ve NewEgg'den öneriler yapacağım biraz, imkan varsa buralardan alınabilir.
GE66
Razer Blade 15
GL75

Yeni konular

Geri
Yukarı