14500 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
14500
Hocam anladığım kadarıyla görünüşe önem veriyorsunuz, bekleme şansınız da yok. Amazon.com'dan ve Newegg'den öneriler yapacağım biraz, imkan varsa buralardan alınabilir.
GE66
Razer Blade 15
GL75

Dolandırılmak gibi bir fikrin varsa öneririm alabilirsin buradan.

Aynen kardeşim Newegg PC gelse bir bozulsa garantisi var mı?
Gel Vatan satış departmanındayım bir çayımı iç.
Vatan satış departmanında olmanız umurumda değil, ASUS, MSI ve HP global garanti veriyor. Bilmeden sallamak kolay tabii, araştırma yapmanı öneririm biraz. Vatan yeterli gelmemiş sanırım.

Vatan satış departmanında olmanız umurumda değil, ASUS, MSI ve HP global garanti veriyor. Bilmeden sallamak kolay tabii, araştırma yapmanı öneririm biraz. Vatan yeterli gelmemiş sanırım.

Gelmez tabii Vatan da her şey güvende şeffaf. Adam 15000 TL laptop alıp Avrupa'ya gönderip tamir edilmesini beklemek zorunda kalsın diyorsan sen bilirsin.

Gelmez tabii Vatan da her şey güvende şeffaf. Adam 15000 TL laptop alıp Avrupa'ya gönderip tamir edilmesini beklemek zorunda kalsın diyorsan sen bilirsin.
Forumda bilgisiz insan sayısı çok artmış, global garanti var diyoruz adam bana Avrupa'ya gönder diyor. 1 yıl ülke içinde garantisi oluyor yani. Çok ilginç durum.

Kardeşimin canı 15000 TL lik salatalık çekiyorsa neden olmasın?
Forumda sizin kadar inatçı çok az kişi gördüm. Yanlış olduğunuzu anlayıp kabul etmek zor olmamalı. İstediğiniz kadar salata çıkacak yazın, Newegg ile Amazon'un güvenilir olmadğını bilmeyen yok.

Kardeşimin canı 15000 TL lik salatalık çekiyorsa neden olmasın?
Kardeşim sende biliyorsun Türkiye den aldığı kadar güvenilir olmaz. Bir şey çıkar illa.

Forumda sizin kadar inatçı çok az kişi gördüm. Yanlış olduğunuzu anlayıp kabul etmek zor olmamalı. İstediğiniz kadar salata çıkacak yazın, Newegg ile Amazon'un güvenilir olmadğını bilmeyen yok.
Amazona lafım yok. Newegg pek alan duymadım açıkçası.

Geri
Yukarı