14500 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
14500
Newegg'den ürün alan arkadaş:
4 Mart gecesi Newegg sitesinden Gigabyte ® z390 designare sipariş ettim. Ödemeyi banka kartım üzerinden yaptım ve para hesabımdan çekilip sipariş onaylandı. 1-2 saat sonra siparişimin iptal edildiğine dair bir mail geldi ve şu an 13 Mart ve hala geri ödeme yapılmadı. Canlı yardıma bağlandığımda bankanız ile görüşün deyip bir kod verdiler. Sonuç hala Param yok! Yine de siz bilirsiniz.

Newegg'den ürün alan arkadaş:
4 Mart gecesi Newegg sitesinden Gigabyte ® z390 designare sipariş ettim. Ödemeyi banka kartım üzerinden yaptım ve para hesabımdan çekilip sipariş onaylandı. 1-2 saat sonra siparişimin iptal edildiğine dair bir mail geldi ve şu an 13 Mart ve hala geri ödeme yapılmadı. Canlı yardıma bağlandığımda bankanız ile görüşün deyip bir kod verdiler. Sonuç hala Param yok! Yine de siz bilirsiniz.
Buraya göz atın, buradaki konulara bakın. İnsanı gerçekten sıkıyorsunuz. Yanlış söylemişim, kusura bakma diyerek olayı bitirebilirsin.

Hocam anladığım kadarıyla görünüşe önem veriyorsunuz, bekleme şansınız da yok. Amazon.com'dan ve NewEgg'den öneriler yapacağım biraz, imkan varsa buralardan alınabilir.
GE66
Razer Blade 15
GL75
Bu site neden bu kadar ucuz. Makineler çok iyi ama fiyatlar çok ucuz gözüktü gözüme.

Amazon gibi bir site, yurt dışından geliyor makineler. VAT Included yazıyorsa sadece o fiyatı ödüyorsunuz, ek vergi falan çıkmıyor.
Haklı olabilirsin ama gerçekten vereceğim mebla beni 12 ay boyunca çok sıkacak. Bu nedenle ben bildiğimden şaşmayayım diyorum. Yine de teşekkürler uğraşın için.
Amazona güvenim sonsuz fakat orada da vergiler ve kargo ücreti çok yüksek gördüğüm kadarıyla bütçemi aşıyor :(

Geri
Yukarı