15.000 - 16.000 TL Gaming laptop önerisi

Bu IG3'unde ne hateri olmaya başladı:D forumda konusu var gidip okuyabilirsin, arkadaşın dediği gibi sorunla uğraşmak istiyorsun galiba

Hater değil 5 aydır cihazı kullanıyorum ve rezalet. CS gibi bir oyunda 150 FPS bile görmüyor düşük ayarlarda bile. Konunun linkini at bana bir daha okuyayım, sorun dediğiniz şey iki driver bir program. Siz sorun görmemişsiniz, uğraşmamışsınız :D

Her kullanıcıda çıkan sorun aynı mı? Bak bakalım o senin kullandığın IG3'ün mü daha fazla incelemesi var YouTube'da Dell'in mi? O Dell'e laf söyletmem ayrıca dostum. Teknoloji şans işidir.

Youtebeda daha az incelemesi olan ipg3'un daha az sorunu var, Dell sanki babanin firması sorunluyda sorunludur senin dediğin gibi tek cihazda olan bir şey değil genel G15'ler olarak bir yazılımsal sorun var ortada.

Çalışmayan mı? Yapmayın hocam lütfen. Öve öve bitiremedikleri İG3 bile daha fazla ısınıyor neredeyse bu cihazdan, TUF 92-94 derecelerde diyorlar. O laptopu aldıktan sonra BIOS güncellemesi ve Alienware Command Centre'ı kurup iki ayar yaptıktan sonra serin ve performanslı bir şekilde çalışıyor cihaz. Ne yani, millet gidip alan %70 kullanıcının servise gönderdiği İG3'ü mü alsın, sıcak çalışıyor dedikleri, gömdükleri TUF'u mu alsın?
Hocam dediğim gibi G15'i alıp pişman olucaksınız yüksek ihtimalle. Soba çünkü. Size yemin ederim arkadaşımın aldığı ilk hafta bilgisayardaki driver ve Dell Command Center'ı düzeltmek için uğraştık. Command Center 2-3 gün normal çalışıp asla açılmıyor daha sonra. Tekrar ediyorum tek kanal ram kullanıyorsunuz galiba,performans alamamanız normal.Bilgisayar kötü falan değil 1 yıldır kullanıyorum ben de. Sizden daha fazla ısınan bir işlemcihe sahibim. Tamamen kullanıcıya bağlı.

Hocam dediğim gibi G15'i alıp pişman olacaksınız yüksek ihtimalle. Soba çünkü. Size yemin ederim arkadaşımın aldığı ilk hafta bilgisayardaki driver ve Dell Command Center'ı düzeltmek için uğraştık.command Center 2-3 gün normal çalışıp asla açılmıyor daha sonra. Tekrar ediyorum tek kanal RAM kullanıyorsunuz galiba, performans alamamanız normal. Bilgisayar kötü falan değil 1 yıldır kullanıyorum ben de. Sizden daha fazla ısınan bir işlemcihe sahibim. Tamamen kullanıcıya bağlı.

Bilmiyorum hocam vallahi ya, incelemelerinde 90 falan hiç görmüyordu, gayet stabil değerlerde çalışıyordu. Driver ve Command Center sorununu BIOS ve Firmware güncellemeleri yaparak çözüyorlardı. Evet tek kanal kullanıyorum ancak izlediğim incelemelerde tek kanal RAM ile daha fazla FPS alıyorlardı. Isınma sorununu Turbo Boost kapatarak çözerim herhalde ancak yine de ısınıyor meret.

Göremiyorum zaten o değerleri o sıkıntı. Adamlar tek kanal ile yüksek ayarlarda benden daha fazla FPS alıyor ve drop yemiyor.

Kac FPS aliyorsunki? Drop yemen normal değil sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı