15.000-18.000 TL'ye sistem önerisi

Exoro

Centipat
Daha fazla  

Bu sistemler hosuma gitti sizce hangisi alınır? Alınabılecek sistemler varsa atabilirsiniz 2. el de olabılır Adana'da oturuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam önerebileceginiz sistem var mı?
18 bandında yok. 19-20 civarına çıkınca 4060 lı sistemler var şuan. Bütçende 6600 sistemler var maalesef bende bu parayı açıkcası vermezdim,

18 bandında yok. 19-20 civarına çıkınca 4060'lı sistemler var şu an. Bütçende 6600 sistemler var maalesef bende bu parayı açıkçası vermezdim,

Hocam sarı sitede uygun fiyatlı gozukturup kotu sistemler veriyorlar cogu kisi öyle söylüyor bende danısmak istedim bu sistem bu fiyat bandında alınabılecekse bu sistemi düsüneyim o zaman.

Hocam sarı sitede uygun fiyatlı gozukturup kotu sistemler veriyorlar cogu kisi öyle söylüyor bende danısmak istedim bu sistem bu fiyat bandında alınabılecekse bu sistemi düsüneyim o zaman.
Yani bence 15-16 civarı olsa alınmaz demezdim. Ama şuan bence bu para verilmez. 4060 lı sistemler bu fiyata düşüyor, acelen yoksa bekle derim hiç bütçe yükseltemiyorsan.

Yani bence 15-16 civarı olsa alınmaz demezdim. Ama şu an bence bu para verilmez. 4060'lı sistemler bu fiyata düşüyor, acelen yoksa bekle derim hiç bütçe yükseltemiyorsan.

20 bine cıkabılırım eger varsa dediginiz sistemlerden veya 1 ay kadar beklıyebılırım dusme ihtimali varsa.

20 bine cıkabılırım eger varsa dediginiz sistemlerden veya 1 ay kadar beklıyebılırım dusme ihtimali varsa.
1 aya kadar düşer diye düşünüyorum, acelen yoksa bekle. Yoksa bunuda alabilirsin direk.

Yeni konular

Geri
Yukarı