15.000-19.000 TL RTX 3060 laptop tavsiyesi

MrDentist

Hectopat
Soğutması güçlü, 5 yıl sorunsuz kullanabileceğim, 17.3" ekrana sahip, kronik sorunu olmayan, RTX 3060 grafik birimli laptop almak istiyorum.

Lenovo Legion 5'te gözüm var ama bütçemi zorluyor açıkçası. Bu iki model arasında hangisini önerirsiniz? Lenovo yerine MSI Pulse modelini tercih etmeli miyim? Farklı önerilerinize de açığım. Teşekkür ederim.

--Tahmini bütçem 15.000-19.000 TL arası.--

Bunlara bakabilirsiniz.
O attığınız modeller arasından Lenovo daha iyi.

Soğutması güçlü, 5 yıl sorunsuz kullanabileceğim, 17.3" ekrana sahip, kronik sorunu olmayan, RTX 3060 grafik birimli laptop almak istiyorum.

Lenovo Legion 5'te gözüm var ama bütçemi zorluyor açıkçası. Bu iki model arasında hangisini önerirsiniz? Lenovo yerine MSI Pulse modelini tercih etmeli miyim? Farklı önerilerinize de açığım. Teşekkür ederim.

Bence Pulse Legion'un anca nallarini toplar. Tabi farkli dusunenler de cikacaktir.

Bunlara bakabilirsiniz.
O attığınız modeller arasından Lenovo daha iyi.
Attığınız modellerinin MSI üretimi olduğunu bilsem de ciddi anlamda ön yargım var Monster ismine karşı. Öneriniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı