15.000-20.000₺ civarına telefon tavsiyesi

Yd oneplus 9 pro, mi 13t, mi 13t pro k60 pro poco f5 pro gibi cihazlar varken
İkinci el veya sıfır olarak realme gt 2 pro, s22 s21/s20 fe gibi cihazlara bakmanızı tavsiye ederim

Yurt dışı OnePlus 9 Pro, mi 13t, mi 13t Pro K60 Pro POCO F5 Pro gibi cihazlar varken
İkinci el veya sıfır olarak Realme GT 2 Pro, S22 s21/s20 FE gibi cihazlara bakmanızı tavsiye ederim.

Öneriler bayağı iyi ama yurt dışı kullanmak istemiyorum pek. S22 de batarya ve ısınma sorunu var diyorlardı devam ediyor mu?

Öneriler bayağı iyi ama yurt dışı kullanmak istemiyorum pek. S22 de batarya ve ısınma sorunu var diyorlardı devam ediyor mu?
S22'nin batarya sorunu işlemciden kaynaklı. İşlemcisi verimsiz bir işlemci. O bütçede alınacak en iyi 2 telefon S21 FE ve Honor 90. Biraz daha yukarı çıkabilirseniz veya öğrenci indirimi kullanabiliyorsanız S23 FE çok ama çok daha iyi olacaktır. Oyun performansı olarak S21 FE ve Honor 90'a iyi denebilir fakat oyun oynarken bataryaları hızlı bitecektir. 2 telefon da normal kullanımda 6-7 saat arası ekran süresi veriyor çünkü. Ben olsam kameraya çok önem verdiğim için Honor 90 alırdım. Kamerası S21 FE'den daha iyi. Bütçe yetiyorsa da kesinlikle ve kesinlikle S23 FE.

Geri
Yukarı