15.000-20.000 TL telefon önerisi

Yer
İstanbul/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Sağlık sorunlarım var, her an nabzımın ölçülmesi büyük bir önem taşıyor. Galaxy Watch serisinden saat almayı planlıyorum bunun için EKG özelliği vs. Bana daha uygun. Fiyat olarak da. Kamera olarak da ne demek istediğimi anlatsın çamur gibi görüntü vermesin yeter. Ayrıca Custom ROM işleriyle uğraşıyorum zevk aldığım bir hobi eski modellerede açığım. Şu anlık Galaxy Note 9 konusunda karar kıldım hem sağlık konusunda donanımsal olarak özellikler var hem de Galaxy Watch'ım ile güzel bir şekilde çalışacağını düşünüyorum. Sizin de önerileriniz varsa almak isterim.

Note 9? Asla. S21 FE öneririm. S23 FE önerecekler olacaktır ama S21 FE'dan daha kötü. F/P olarak en iyisi S21 FE. Exynos modelini almayın ama sakın. Snapdragon'lu olanı alın. Yoksa acı çekersiniz.

Note 9? Asla. S21 FE öneririm. S23 FE önerecekler olacaktır ama S21 FE'dan daha kötü. F/P olarak en iyisi S21 FE. Exynos modelini almayın ama sakın. Snapdragon'lu olanı alın. Yoksa acı çekersiniz.

S21 FE benim gözümde kronik işlemci arızalıdır. Snapdragon'lu olandan kasıtınız 2.nesil galiba. Onuda düşünmedim değil ama aynı şekilde oda işlemci arızadılır. Herhangi bir yerde işlemci hakkında bir söylem olmayabilir ama ben 2 kere şahit oldum anakart arızası işlemciden kaynaklı kasma ve aşırı ısınma hatta kamerayı bile etkiliyor şarjda dahil o yüzden yanından bile geçmem.

S21 FE benim gözümde kronik işlemci arızalıdır. Snapdragon'lu olandan kasıtınız 2.nesil galiba. Onuda düşünmedim değil ama aynı şekilde oda işlemci arızadılır. Herhangi bir yerde işlemci hakkında bir söylem olmayabilir ama ben 2 kere şahit oldum anakart arızası işlemciden kaynaklı kasma ve aşırı ısınma hatta kamerayı bile etkiliyor şarjda dahil o yüzden yanından bile geçmem.

Biliyorum zaten o yüzden dedim. S21 FE kullanıcısıyım. Exynos kötü ama Snapdragon sorunsuz.

Geri
Yukarı