15.000 - 20.000 TL her şey dahil sistem önerisi

Capitalist Wefy

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi 15-20k arası her şey dahil PC toplamak istiyorum. (Intel sistem olursa sevinirim.) Kasa, monitor, klavye, mouse ve kulaklık da buna dahil. Hepsi aynı siteden olursa çok sevinirim diğer türlü çok zor oluyor.

Hocam çok teşekkür ederim.
Alternatif monitör:
Eğer fareye daha çok bütçe ayırma şansınız varsa daha iyi olur. G102 pek yeterli gelmeyebilir tryhard FPS oyunları için.

Alternatif monitör:
Eğer fareye daha çok bütçe ayırma şansınız varsa daha iyi olur. G102 pek yeterli gelmeyebilir tryhard FPS oyunları için.
Hocam razer viper mini düşünüyorum zaten, bakıcaz artık.

Alternatif monitör:

Güzel fare, deathadder v2 var bende 2 yıl oldu memnunum.
Aslında babamla konuşup fiyatı arttırabilirsem Hyperx Cloud 2 de bakabilirim.

11.998 TL. 3060 ile denk ekran kart.
Hocam AMD çok ısınıyor diyorlar, bilmiyorum.

Aslında babamla konuşup fiyatı arttırabilirsem Hyperx Cloud 2 de bakabilirim.

Hocam AMD çok ısınıyor diyorlar, bilmiyorum.
İşlemciyi Ryzen5 5600 yapabilirsen bu sistem çook daha iyi. İşlemciye zaten stok fan kışın gider. Yazın ekstra 800 liraya bir soğutucu alsan yeterli. Ekran kartını zaten AfterBurner'dan ayarlarsın.

İşlemciyi Ryzen5 5600 yapabilirsen bu sistem çook daha iyi. İşlemciye zaten stok fan kışın gider. Yazın ekstra 800 liraya bir soğutucu alsan yeterli. Ekran kartını zaten AfterBurner'dan ayarlarsın.
Hocam 16k tuttu, önerdiğiniz bir soğutucu varsa ekliyim. AfterBurner hakkında bi bilgim yok ama öğrenmenin zor olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı