15.000 TL 2K IPS monitör önerisi

Anladım teşekkür ederim.

@Saint Lucia alternatif öneriniz var mıdır?

Nasıl bir monitör arıyorsunuz? Konuya ufak bir göz gezdirdim ama kriterinizi bulamadım.
27 inç ideal mi demişsiniz? Evet 2K'da en idealidir. Fakat 27 inç büyük geliyorsa 24 inç 2K monitör de önerebilirim.
Size nasıl bir ürün lazım?
MSI 27" G274QPF E2 180Hz 1ms(GtG) HDMI DP Adaptive-Sync HDR 400 QHD Rapid IPS Gaming Monitör | ITOPYA bütçeyi çok kasmayayım diyorsan bunu önerebilirim.

Dell'i konuşmuşsunuz mesela. 27 inç olan modelinin stokları taze bitti. 9.5K bandındayken F/P üründü. En çok önerdiğim ve forumda en çok alınan 2K monitördü. Stok gelecektir. Fakat ne zaman bilinmez. 31 inç olan modeli de güzel monitördür. Siz 31 inç istiyor musunuz? Bunların cevabı olmadığı için alın diyemiyorum.

Nasıl bir monitör arıyorsunuz? Konuya ufak bir göz gezdirdim ama kriterinizi bulamadım.
27 inç ideal mi demişsiniz? Evet 2K'da en idealidir. Fakat 27 inç büyük geliyorsa 24 inç 2K monitör de önerebilirim.
Size nasıl bir ürün lazım?
MSI 27" G274QPF E2 180Hz 1ms(GtG) HDMI DP Adaptive-Sync HDR 400 QHD Rapid IPS Gaming Monitör | ITOPYA bütçeyi çok kasmayayım diyorsan bunu önerebilirim.

Dell'i konuşmuşsunuz mesela. 27 inç olan modelinin stokları taze bitti. 9.5K bandındayken F/P üründü. En çok önerdiğim ve forumda en çok alınan 2K monitördü. Stok gelecektir. Fakat ne zaman bilinmez. 31 inç olan modeli de güzel monitördür. Siz 31 inç istiyor musunuz? Bunların cevabı olmadığı için alın diyemiyorum.

@Saint Lucia Hikayeli ve rekabetçi (genellikle hikayeli) oyunlarda ve günlük işlerde (internette gezinme, youtube, dizi-film izleme) kullanma amacıyla uzun yıllar bana bir sorun çıkartmayacak 2K IPS panel flat f/p bir ürün arıyorum. Ekran kartı 4070 Super. Bütçeyi max 15-16 bin TL olarak düşünüyorum. Boyut olarak 24 inç istemiyorum. 27 ve 31 arasında kalmıştım ama daha ideal olması sebebiyle 27 inç monitöre yöneldim. Oyunlar için büyük olması ve göz yorması, yakından bakıldığında piksel sayılması (sosyalden okuduklarım) vb. sebeplerden 32 inç den vazgeçtim gibi. Bu kriterlere göre alternatif önerilerinize açığım. Dell için hepsiburada da 10 adet stok görünüyor 17.600 TL. Eğer bu monitörün stokları gelirse en fazla verilecek ücret nedir piyasaya göre?

@Saint Lucia Hikayeli ve rekabetçi (genellikle hikayeli) oyunlarda ve günlük işlerde (internette gezinme, YouTube, dizi-film izleme) kullanma amacıyla uzun yıllar bana bir sorun çıkartmayacak 2K IPS panel flat F/P bir ürün arıyorum. Ekran kartı 4070 Super. Bütçeyi Max 15-16 bin TL olarak düşünüyorum. Boyut olarak 24 inç istemiyorum. 27 ve 31 arasında kalmıştım ama daha ideal olması sebebiyle 27 inç monitöre yöneldim. Oyunlar için büyük olması ve göz yorması, yakından bakıldığında piksel sayılması (sosyalden okuduklarım) vb. sebeplerden 32 inçden vazgeçtim gibi. Bu kriterlere göre alternatif önerilerinize açığım. Dell için Hepsiburada'da 10 adet stok görünüyor 17.600 TL. Eğer bu monitörün stokları gelirse en fazla verilecek ücret nedir piyasaya göre?

İlk seçeneğiniz (eğer acil ihtiyacınız yoksa monitöre) Dell G2724D olsun. Fiyatı 17K olamaz çünkü. O fiyata satılmasının imkanı yok. Bunu takip edin duruma göre.
Piksel sayarsın diyenler araziyi boş bulup kuru sıkı atanlardır. 2K/31 inç monitörün gayet güzel görüntü kalitesi olur. İnceleme: Dell G3223D bir örnek konu.
Monitör seçimi modele göre yapılır. Pikselleşme yapan monitör her inç'te yapar. Çünkü monitörü üreten firma uyduruk bir panel ve arka aydınlatma kullanmıştır. Bunlar teknik meselelerdir. Kafadan atılarak yazılmaz.
Sadece 31 inç ve büyükleri her oyunda tatmin etmez. FPS oyunlarında alışacaksına kadar zorluk çekersiniz. 27 inç idealdir evet.
Önerdiğim Dell ve MSI arasında seçim yapabilirsiniz.

İlk seçeneğiniz (eğer acil ihtiyacınız yoksa monitöre) Dell G2724D olsun. Fiyatı 17K olamaz çünkü. O fiyata satılmasının imkanı yok. Bunu takip edin duruma göre.
Piksel sayarsın diyenler araziyi boş bulup kuru sıkı atanlardır. 2K/31 inç monitörün gayet güzel görüntü kalitesi olur. İnceleme: Dell G3223D bir örnek konu.
Monitör seçimi modele göre yapılır. Pikselleşme yapan monitör her inç'te yapar. Çünkü monitörü üreten firma uyduruk bir panel ve arka aydınlatma kullanmıştır. Bunlar teknik meselelerdir. Kafadan atılarak yazılmaz.
Sadece 31 inç ve büyükleri her oyunda tatmin etmez. FPS oyunlarında alışacaksına kadar zorluk çekersiniz. 27 inç idealdir evet.
Önerdiğim Dell ve MSI arasında seçim yapabilirsiniz.
Teşekkürler bilgilendirme için. Bu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz ayrıca fiyatı nasıl sizce?

Teşekkürler bilgilendirme için. Bu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz ayrıca fiyatı nasıl sizce?

Güzel monitördür. Fakat o fiyata çıkmaya gerek yok. G2724D'de aynı performansa sahip. Neden boşa o parayı veresin ki?

@Saint Lucia hocam ürünün kusurlu gelme ihtimalini düşünerek hangi satıcılardan monitör almayı tavsiye edersiniz? Herhangi bir iade durumunda sorun çıkartmayacak bir yerden almak istiyorum da.

Satış politikası en sağlam yer Amazon'dur.
Sonra Hepsiburada'yı çok duyuyorum. Büyük ihtimal Trendol'da bu listeye girer.
Böyle büyük firmaların harici satıcılar kar elde eden tipik al/sat yapan firmalardır.
Fakat bu kriter ürün makasını daraltır.

Geri
Yukarı