15.000 TL 2K IPS monitör önerisi

Güzel monitördür. Fakat o fiyata çıkmaya gerek yok. G2724D'de aynı performansa sahip. Neden boşa o parayı veresin ki?

Hocam bende G2724D alacaktım fakat stokların bitmesi ve malum 10 gün sonra yaşanacaklardan sonra olası fiyat artışını göz önüne alıp AW2724DM'ye yönelmeli miyim sence, yoksa stok mu beklemeliyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Öneriniz için teşekkür ederim. Forumda hemen hemen her monitör fikirlerinizi okudum. G3223D almaya karar vermiştim. Genelde hikaye tabanli oyunlar ve film müzik modundayim. Ikisi arasinda hangisini tercih edersiniz?
Bir de şöyle bir list buldum siz ne düşünüyorsunuz?

G3223D her türlü alınır. Olumsuz eleştirim yoktur o monitöre.
MSI ise şu an stokta kalmadı. Şiir gibi monitör bu arada MSI. Dün alan aramızda olduysa çok şanslı diyorum. MAG serisi geçmişte de MSI'ın en iyi serisiydi. Şimdi de en iyi serisi olacak.
Fiyatı ilk lansmana göre normaldi. Umarım artış göstermeden tekrar stoklara eklenir.
Attığın Tier listesi tartışılır bir liste. İnnocn premium monitör üreten firma başı çekmesi normal ama liste neye göre kime göre sorusunu doğuruyor. Çoğu zaten ülkemizde olmayan modeller.

G3223D her türlü alınır. Olumsuz eleştirim yoktur o monitöre.
MSI ise şu an stokta kalmadı. Şiir gibi monitör bu arada MSI. Dün alan aramızda olduysa çok şanslı diyorum. MAG serisi geçmişte de MSI'ın en iyi serisiydi. Şimdi de en iyi serisi olacak.
Fiyatı ilk lansmana göre normaldi. Umarım artış göstermeden tekrar stoklara eklenir.
Attığın Tier listesi tartışılır bir liste. İnnocn premium monitör üreten firma başı çekmesi normal ama liste neye göre kime göre sorusunu doğuruyor. Çoğu zaten ülkemizde olmayan modeller.

Bunlar ayni monitör degil mi?

Bunlar ayni monitör degil mi?

Dün İtopya harici hiçbir yerde yoktu. Şimdi İtopya'da yok diğer yerler getirmiş.
Evet aynı monitördür. PTT'den alışverişi önermeyenler vardı. Ebrar ise mükemmel bir satıcı değil. Fakat monitör için alışveriş yapmaya değebilir.

Siz olursaniz MSI mi tercih edersiniz Yoksa G3223 mu?

İkisinin kulvarı farklı yalnız. Kıyaslamak doğru olmuyor. 165Hz bir monitör ihtiyacım varsa Dell'i alırdım. Hz ile işim yoksa MSI alırdım. İkisinin de kullanım alanı farklı. İş için kullanacaksanız MSI alabilirsiniz. Hem 4K hem true 10 bit panel. Renk üstüne oynayacağınız bir monitör.

İkisinin kulvarı farklı yalnız. Kıyaslamak doğru olmuyor. 165Hz bir monitör ihtiyacım varsa Dell'i alırdım. Hz ile işim yoksa MSI alırdım. İkisinin de kullanım alanı farklı. İş için kullanacaksanız MSI alabilirsiniz. Hem 4K hem true 10 bit panel. Renk üstüne oynayacağınız bir monitör.
Monitör 2K değil mi?

Monitör 2K değil mi?

Çok pardon. O kadar çok konuda MSI'lerı konuşuyordum ki bir an unutmuşum sizle ne konuştuğumuzu.
Fark ettirmeniz iyi oldu. Çünkü İtopya'ya ürün geri stoklara eklendi ve indirimli şekilde.
Elektronik: Asus TUF Gaming VG27AQL1A 27" 10.559 TL şu konuda Metin arkadaşımız ilk alan kişi oldu.
Tercihim 27 inç istiyorsan MSI'dır. Net.
31 inç istiyorsan Dell'dir. Seçimi siz hangi inç monitör istiyorsanız ona göre yapınız.

Geri
Yukarı