15.000 TL bilgisayar tavsiyesi

Katanake

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar, 15.000 TL bütçe ile (bütçe biraz aşılabilir) bir bilgisayar toplamak istiyorum. Elimde şu an için hiçbir parça bulunmamakta. Oyun oynamak için kullanacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz oldukça iyi, RTX 3000 serisini bekleyin.
Üzerinden biraz vakit geçti ama bir şey sormak istiyorum.Birazcik araştırdım ve şu anki Rtx 2080 ti ların 12.000 TL civarında olduğunu gördüm.Bunlar böyle ise yeni gelen 3000 serisi çok çok daha pahalı olmaz mı (kısacası Rtx 3000 lerin ortalama fiyatı benim bütçemi geçmiş olmaz mı?

Hayır. Misal RTX 3070, RTX 2080 Tİ'dan daha ucuz olması bekleniyor ve biraz daha iyi performans verme vaadi var. Sitesinde 4.800 TL'ye satılacağı söyleniyor, tabii ki bundan yüksek olacaktır. Vergiler, özel soğutmalı modeller vs. desek 6.000'e kadar çıkar. Sizin bütçeniz de bunu rahatlıkla alabilecek düzeyde.

Hayır. Misal RTX 3070, RTX 2080 Tİ'dan daha ucuz olması bekleniyor ve biraz daha iyi performans verme vaadi var. Sitesinde 4.800 TL'ye satılacağı söyleniyor, tabii ki bundan yüksek olacaktır. Vergiler, özel soğutmalı modeller vs. desek 6.000'e kadar çıkar. Sizin bütçeniz de bunu rahatlıkla alabilecek düzeyde.
Tamam çok teşekkür ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı