15.000 TL bilgisayar toplama

Bütçe
15000

Sevkan61

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 15k ya RTX be Intel işlemcili bir sistem toplamak istiyorum. Sistemi oyun geliştirme ve yazılım amaçlı kullanacağım. Özellikle RTX olmasının sebebi NVIDIA sistemlerin uzun yazılım ömrü, driverlarının sorunsuz çalışması ve RTX, DLSS teknolojileri. Sizce bu fiyata nasıl bir sistem toplayabilirim?

Merhaba 15k ya RTX be Intel işlemcili bir sistem toplamak istiyorum. Sistemi oyun geliştirme ve yazılım amaçlı kullanacağım. Özellikle RTX olmasının sebebi NVIDIA sistemlerin uzun yazılım ömrü, driverlarının sorunsuz çalışması ve RTX, DLSS teknolojileri. Sizce bu fiyata nasıl bir sistem toplayabilirim?

ModArt-BLUE/Intel Core i5 12400F/GIGABYTE GeForce RTX 3060 EAGLE OC 12GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM bu sistem stoklara geldiğinde 15K'den satılacak fakat bir şeyi belirtmek isterim hocam Ray Tracing teknolojisi NVIDIA'ya özgü değil ve sürücüleri de sorunsuz çalışmıyor.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Testleri burada.

Saat kaçta gelir acaba. Gelir gelmez almak lazım. Nasıl bildirim alabilirim acaba?

Hocam normalde fiyat 11.5K'dı fakat 1 dakika olmadan kampanyalı stok bitti. 15K'den satışa sunulunca hemen biteceğini sanmam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Testleri burada.

Hocam normalde fiyat 11.5K'dı fakat 1 dakika olmadan kampanyalı stok bitti. 15K'den satışa sunulunca hemen biteceğini sanmam.
Fiyat 15k olsa dahi yine düşük. 1 saat stokta kalmaz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı