15.000 TL bütçe ile monitör dahil hazır sistem önerisi

Bütçe
15.000

Marcus6

Picopat
Daha fazla  
Merhaba 15 bin TL bütçem var. Monitor dahil hazır bir sistem istiyorum. İlk kez bilgisayar alacağım için hazır sisteme yöneliyorum. Oyun, film ve zaman geçirmek için istiyorum. Hikayeli oyun ve FPS oyunlarında beni üzmeyecek bir sistem istiyorum. Bu konuda çok bilgim olmadığı için kazıklanmak istemiyorum. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Hocam PSU bitfenix SSD Adata seçin monitörle toplam 15K.

Merhaba 15 bin TL bütçem var. Monitor dahil hazır bir sistem istiyorum. İlk kez bilgisayar alacağım için hazır sisteme yöneliyorum. Oyun, film ve zaman geçirmek için istiyorum. Hikayeli oyun ve FPS oyunlarında beni üzmeyecek bir sistem istiyorum. Bu konuda çok bilgim olmadığı için kazıklanmak istemiyorum. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
knk asla ekran kartını amd alma kim ne derse desin ama sen bilirsin driver sorunu var ısınma sorunları var

neden böyle birşey dediniz anlayamadım yardımcı olmaya çalıştım
Ne ısınma sorunu varmıs bende AMD kullanıyorum bı defa sıkıntı ile karşılaşmadım bile bu seride hata bile yok artık. Demek istediğim milletin kafasını karıştırıyorsun yardımcı olmuyorsun ki. O bütçede gidip adam 3050 falan mı alsın hocam ?

knk rx 6600 ve 6700xt kullandım ve ikisindede aynı sorunu yaşadım
Doğru driver kursaydınız keşke. Isınma sorunu diyenler tamamen uyduruyor alakası yok kartlarda ısınma sorunu falan yok.

knk asla ekran kartını amd alma kim ne derse desin ama sen bilirsin driver sorunu var ısınma sorunları var
Çok mantıklı tavsiye yapmışsınız! Bence de, 2K oyun oynatabilecek 6650XT almak yerine 1080Pde bile en yüksek grafikleri veremeyecek 3050 ile sistem yapmalı. Ne de olsa ısınma sorunu var hahaha.

Geri
Yukarı