15.000 TL Çift Monitör Video Kurgu Sistemi

eflatun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Danışman
Çift monitör ve işlemci olarak 9900K düşünüyoruz. Video editleme ve kurgu programları çalıştıracak. İlla ki 9900K olacak diye bir şey yok. X299 sistemi üzerinde de geliştirme yapabilirsiniz.

Tavsiyelerinizi bekliyorum, bugün sipariş geçeceğim. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Intel olmak zorunda mı bu konuda bilgisi olanlar daha iyi cevaplayabilirler. Çünkü istediğim bir fonksiyon var. O da video, render, kurgu işlemlerinden verim alabileceğimiz bir sistemin ortaya çıkması. Muhakkak bununla ilgili sistem testleri yapılmıştır ve ilgisi, bilgisi olan vardır. Yoksa herhangi bir marka için illa o olmalı şartı yok.

367114

Gibi bir sistem yaptım. Zira 9900K hem 2700X hem 1920X'den daha güçlü. Monitör olarak ise şundan 2 tane alabilirsiniz: Captcha Verification
Alacak olursanız 9900K'lı bir sistem soğutucu almayı unutmayın. Eklemeyi unutmuşum.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 367114

Gibi bir sistem yaptım. Zira 9900K hem 2700X hem 1920X'den daha güçlü. Monitör olarak ise şundan 2 tane alabilirsiniz: Captcha Verification

Bütçe 20.000 TL oldu. Çok teşekkür ederim, eğer tekrar yardımcı olursanız memnun olurum. Video, kurgu, montaj ve render alabileceğim monitör fiyatı bütçeye dahil olacak ve son olarak da muhakkak 32 GB belleğe sahip olacak başka önerisi olan? Technopat'da incelemesini de yapacağım. Moderatör arkadaşlar bütçeyi 20.000 TL şeklinde güncellerse güzel olur.

367605

Ekran kartını sonradan fark ettim MSI VGA GeForce RTX 2080 VENTUS 8G RTX2080 8GB GDDR6 DX12 PCIE 3.0 x16 (1xHDMI 3xDP 1xUSB-C) | En Ucuzu Akakçe olması halinde fiyata +400 TL eklenicek.

Monitör olarakta bunu önerebilirim.

Nerde ucuz araştırması yaparsanız sistem daha ucuza gelecektir. Bunun için www.akakce.com ve www.cimri.com sitelerini kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı