15.000 TL Ekran Kartı Önerisi

DLSS özelliğinden dolayı NVIDIA düşünüyorum hocam.

Hocam teşekkür ederim. 15K'ya TR garantili MSI Gaming X Trio 3060 Ti mı yoksa Amazon Japonya üzerinden MSI Suprim X 3070 Ti mı sizce?

Şahsen kendim yurt dışı ürünlerine sıcak bakmıyorum. Herhangi bir sorun çıkarsa uğraşması zor oluyor. Biraz fazla ücret ödeyip TR garantili ürün almayı tercih ederim. Kendim de TR garantili 3070 kullanıyorum. Yurt dışı alıp memnun olanlar da var ama her zaman bir risk var yurt dışı ürünlerde. Ben risk almayı sevmem lakin siz risk alırım diyorsanız yurt dışı 3070 Ti tabii ki daha mantıklı. Ama risk almam diyorsanız 3060 Ti alınız.

RX6700 XT tercih edilebilir. Eğer AMD istenmiyorsa RTX 3060 Ti modelini alabilirsiniz.

Şahsen kendim yurt dışı ürünlerine sıcak bakmıyorum. Herhangi bir sorun çıkarsa uğraşması zor oluyor. Biraz fazla ücret ödeyip TR garantili ürün almayı tercih ederim. Kendim de TR garantili 3070 kullanıyorum. Yurt dışı alıp memnun olanlar da var ama her zaman bir risk var yurt dışı ürünlerde. Ben risk almayı sevmem lakin siz risk alırım diyorsanız yurt dışı 3070 Ti tabii ki daha mantıklı. Ama risk almam diyorsanız 3060 Ti alınız.
Teknolojik ürün işi şans işi gerçekten ne olacağını bilemeyiz. En azından TR garantili ürünlerde 2 sene garantimiz oluyor. Amazon avrupa ülkelerinden alındığında da japonya ile aynı garanti prosedürü mü işliyor acaba bilginiz var mı? Eğer aynıysa TR'yi tercih edip 3060Ti alacağım gibi duruyor.

Teknolojik ürün işi şans işi gerçekten ne olacağını bilemeyiz. En azından TR garantili ürünlerde 2 sene garantimiz oluyor. Amazon Avrupa ülkelerinden alındığında da Japonya ile aynı garanti prosedürü mü işliyor acaba bilginiz var mı? Eğer aynıysa TR'yi tercih edip 3060 Ti alacağım gibi duruyor.

ASUS ürünlerinde garanti 3 yıl oluyor. Ben ASUS TUF 3070 kullanıyorum. 3 yıl ASUS garantili. MSI ve diğer markaların 2 yıl sanırsam garantisi. Amazon Japonya ise ilk 1 ay garanti var diye biliyorum. 1 ayı geçerse Amazon garantisi bitiyor. Herhangi bir sorun olunca Japonya'ya geri göndermek gerekiyor. Ayrıca elinizde RX 570 olduğunu söylemişsiniz. Onu satınca mı 15.000 TL bütçeniz oluyor?

ASUS ürünlerinde garanti 3 yıl oluyor. Ben ASUS TUF 3070 kullanıyorum. 3 yıl ASUS garantili. MSI ve diğer markaların 2 yıl sanırsam garantisi. Amazon Japonya ise ilk 1 ay garanti var diye biliyorum. 1 ayı geçerse Amazon garantisi bitiyor. Herhangi bir sorun olunca Japonya'ya geri göndermek gerekiyor. Ayrıca elinizde RX 570 olduğunu söylemişsiniz. Onu satınca mı 15.000 TL bütçeniz oluyor?
Yok hocam onu satmayı düşünmüyorum şu an için. Onu dahil etmeden bütçem aşağı yukarı 15-16k civarında oluyor. Peşin fiyatına taksit imkanı olursa 17k'ya kadar zorlayabilirim 3070Ti için.

Geri
Yukarı