6000TL bütçeyle hagi klavye alınmalı?

Bütçe
6000

SleepyQ

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, dün satıcısı amazon.com.tr olan klavyeleri sormuştum fakat fark ettim ki gerçekten iyi bir klavye yok. Bu sebepten ötürü hediye kartlarımı kullanmak yerine direkt nakit olarak almaya karar verdim. Kısaca amazon.com.trden satıcısı fark etmeksizin bir klavye arıyorum. 6000TL bütçem var.

Aradığım özellikler;

-Bilek desteğinin olması.

-Klavye mekanik olsun istiyorum fakat abartı bir seste çıksın istemiyorum.

-Hot-swap olması benim için önemli.

-Custom klavye çok tercih etmiyorum, biraz marka taktım var o yüzden bilinen bir marka olursa daha iyi olur benim için.

Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Akko olan stokta yok. ATK68 alabilirsiniz. Bu butcede manyetik switch klavye alinmali.

Merhaba arkadaşlar, dün satıcısı amazon.com.tr olan klavyeleri sormuştum fakat fark ettim ki gerçekten iyi bir klavye yok. Bu sebepten ötürü hediye kartlarımı kullanmak yerine direkt nakit olarak almaya karar verdim. Kısaca amazon.com.trden satıcısı fark etmeksizin bir klavye arıyorum. 6000TL bütçem var.

Aradığım özellikler;

-Bilek desteğinin olması.

-Klavye mekanik olsun istiyorum fakat abartı bir seste çıksın istemiyorum.

-Hot-swap olması benim için önemli.

-Custom klavye çok tercih etmiyorum, biraz marka taktım var o yüzden bilinen bir marka olursa daha iyi olur benim için.

Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
Bilek desteği sorun değilse WOOTİNG 60HE öneririm.

6000₺'ye nasıl olcak o?
Screenshot_20240427-140645~2.png

Akko olan stokta yok. ATK68 alabilirsiniz. Bu butcede manyetik switch klavye alinmali.
hocam evet alttaki klavye de bayağı iyi gözüküyorda sanırım stoğu yok üsttekini düşünüyorum

Gümrük, müşavir derken 10000₺ civarına denk geliyor.

Akko Mod

Hocam peki bu klavye hakkinda ne dusunuyoesunuz? Gümrük ücreti ne kadar çıkar sizce şu an. Boyle renkli seyleri seviyorum ve hosuma gitti de.

Akko olan stokta yok. ATK68 alabilirsiniz. Bu butcede manyetik Switch klavye alinmali.

Hocam diğer konuya yazamıyorum da. Gümrük ücreti ne kadar gelir bir bilginiz var mı? Çünkü Akko'dan kargo dahil 129 dolarken Amazon'da kargoyla 155 dolar gibi bir şey oluyor. Gümrük ücreti düşük gelecekse direkt Akko'dan sipariş etmek daha mantıklı gibi geliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı