15.000 TL fiyat performans bilgisayar önerisi

Bütçe
15.000
Bu fiyata daha düşük performans alırsınız hocam. Bu fiyatlarda 3050'li hazır sistemler geziyor. Kampanya vs. kovalasanız belki 3060'lı sistemler düşürürsünüz.

AMD ekran kartlarından emin olamadığım için tercih etmiyorum hocam uzun süreli kullanımda veya herhangi bir sorun, arıza çıkartır diye çok sıcak bakamıyorum. 6000 serisinde böyle bir sorun olur mu hiçbir fikrim yok. O tarz sorunlar olur mu olmaz mı beni aydınlatabilir misiniz?

AMD ekran kartlarından emin olamadığım için tercih etmiyorum hocam uzun süreli kullanımda veya herhangi bir sorun, arıza çıkartır diye çok sıcak bakamıyorum. 6000 serisinde böyle bir sorun olur mu hiçbir fikrim yok. O tarz sorunlar olur mu olmaz mı beni aydınlatabilir misiniz?
Hocam attığım sistemde AMD'nin Türkiye'ye yeni gelen RX6700 ekran kartı kullanılmış 10GB'lık bir ekran kartı videolarına bakabilirsiniz bir sorun olacağını sanmıyorum.

Hocam sırf AMD diye gidip bu fiyatlara 3050'li 3060'lı sistemler tavsiye etmiyorum rx 6700 3060 Ti ve 3070 arası bir kart AMD 6000 serisi ile eski sorunların çoğunu çözdü diyebilirim eskisi kadar problem çıkartan bir marka olduğunu düşünmüyorum ki AMD fanı değilim elimde şu an 3060 var.

Merak etmeyin uzun süreli kullanım ömrü sağlar 6000 serisi size. Zaten 6000 serisi ile çoğu hata giderildi.

Geri
Yukarı