15.000 TL hazır sistem önerisi

hangisi yeterli olursa onu alıcam bütçemi çok aşmak istemiyorum. Zotac nasıldır?
5 5600X için ben hava soğutucu önermem açıkcası, çünkü yetmez o tür bir işlemci için, 240mm sıvı soğutma daha iyi olacaktır, açıkcası ben zotac markasını beğeniyorum güzel markadır, tek sıkıntısı diğer kartlardan bir tık daha fazla ısınıyor diye biliyorum.

Zotac olan sistemde kasanın hava akışı pek iyi değil ama sorun olacağını sanmıyorum. Bu fiyata R5 5600X ve RTX 3060 Ti var, kasayı ileride değiştirmek zor bir işlem değil.
Max 15-16k arası bir bütçeyle (monitör dahil) hazır sistem almak istiyorum.
Bütçeyi aşıyor. Belki SSD ve soğutucu kısılarak bütçeye sığdırılabilir.

5 5600X için ben hava soğutucu önermem açıkcası, çünkü yetmez o tür bir işlemci için, 240mm sıvı soğutma daha iyi olacaktır, açıkcası ben zotac markasını beğeniyorum güzel markadır, tek sıkıntısı diğer kartlardan bir tık daha fazla ısınıyor diye biliyorum.
ben de öyle duydum o yüzden riske atmak istemiyorum 15k para verip de çok ısınan bir karta

Zotac olan sistemde kasanın hava akışı pek iyi değil ama sorun olacağını sanmıyorum. Bu fiyata R5 5600X ve RTX 3060 Ti var, kasayı ileride değiştirmek zor bir işlem değil.

Bütçeyi aşıyor. Belki SSD ve soğutucu kısılarak bütçeye sığdırılabilir.
zotac konusunda endişeliyim. Yayıncı veya e-sporcu değilim arkadaşlar arasında oynuyoruz ama OC'de sıkıntı olur mu acaba bilemedim
Zotac o kadar ısınmaz merak etmeyin ekranı kartı için 70 derece gayet yeterli, tercih edebilirsiniz.
Yayıncı veya e-sporcu değilim arkadaşlar arasında oynuyoruz ama OC'de sıkıntı olur mu acaba bilemedim
Bir de hdd eklemeli miyim sizce yoksa 1 tb ssd yeter mi? Milyon tane oyun yüklemicem taş çatlasın 10 falan olur heralde uzun bir süre ortalama büyüklükte.

Zotac konusunda endişeliyim.
Bu fiyata RX 6600 XT sistem de bulunuyor ama RTX 3060 Ti ile aralarında çok fark var. RTX 3060 Ti çok daha iyi.
1TB SSD yeter mi?
Sadece oyun yükleyecekseniz bence yeterli. Zaten yetmezse ileride HDD ekleyebilirsiniz.

Bu fiyata RX 6600 XT sistem de bulunuyor ama RTX 3060 Ti ile aralarında çok fark var. RTX 3060 Ti çok daha iyi.

Sadece oyun yükleyecekseniz bence yeterli. Zaten yetmezse ileride HDD ekleyebilirsiniz.
son sorum sizce sıvı soğutma 240mm şart mı yoksa 120mm de olur mu?

Geri
Yukarı