15.000 TL Intel tabanlı hazır sistem önerisi

OnrB

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, 15K'ya kadar hazır sistem önerisinde bulunabilir misiniz? Toplu alacağım, o yüzden parçaları ayrı ayrı değil de kasa halinde belirtebilirseniz çok daha iyi olur. İşlemci tarafında Intel'den yanayım ama görüşlerinize açığım.

Buna bakmanı kesinlikle öneririm.
2. attığım sistemde 2070S var AMD alıp 3060 Ti kullanmak bana daha mantıklı geliyor ki ben de AMD kullanıcısıyım çok da memnunum. R5 5600X'de yanlış hatırlamıyorsam tek çekirdek performansı en yüksek işlemci olması lazımdı Technopat'ın bir videosunda değinmişlerdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda ilk attığım sisteme benzer bir sistem toplamışlar isterseniz bir inceleyin.

İ7 10700K hazır sistem var.
10700K yap.
GamingPro OC olmayan yap.
Z490-A-Pro yap.
Gskill Ripjaws yap.
14.800 TL.
PSU değişme kaliteli bir PSU.

Buna bakmanı kesinlikle öneririm.
Teşekkür ederim. Vatan'a gidip bu ilk attığın kasayı özelleştirip alabilir miyim? örnek olarak işlemcide güncelleme yaparak gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoda ilk attığım sisteme benzer bir sistem toplamışlar isterseniz bir inceleyin.

Teşekkür ederim. Vatan'a gidip bu ilk attığın kasayı özelleştirip alabilir miyim? Örnek olarak işlemcide güncelleme yaparak gibi.

Ben de Vatan'dan bu şekilde hazır aldım maalesef bunlar hazır sistemler ve normal fiyatından daha yükseğe geliyor tek tek alırsan. Ek bileşen alıp ekleyebilirsin M.2 SSD vs. ama ana donanımlar sabit değişmiyor maalesef.

İ7 10700K hazır sistem var.
10700K yap.
GamingPro OC olmayan yap.
Z490-A-Pro yap.
Gskill Ripjaws yap.
14.800 TL.
PSU değişme kaliteli bir PSU.
az önce bu sisteme bakıyordum. klişe olmasın ama gamegaraj'da alışverişimden sonra bir problem yaşarsam çözebilir miyim sence? palit ekran kartları da iyi olduğunu daha önceden okumuştum.
bu sisteme şunu da ekle dediğin bir bileşen var mı hocam?

Bu videoda ilk attığım sisteme benzer bir sistem toplamışlar isterseniz bir inceleyin.

Ben de Vatan'dan bu şekilde hazır aldım maalesef bunlar hazır sistemler ve normal fiyatından daha yükseğe geliyor tek tek alırsan. Ek bileşen alıp ekleyebilirsin M.2 SSD vs. ama ana donanımlar sabit değişmiyor maalesef.
Hocam çok teşekkür ederim. tek tek yorumları okuyup kafamda analiz edeceğim.

QP ATREUS- Ryzen 5 5600X / 16GB / RTX 3060 Ti 8GB / 512GB M.2 SSD Oyun Bilgisayarı > bu kasaya sogutma olarak ne önerirsiniz hocam gerek var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı