15.000 TL laptop önerisi

Bende MacBook alma taraftarıydım ama oyun oynanamaz konusu biraz kötü oldu mesela eninde sonunda arkadaşlarım gel PUBG girelim falan diyecek onun için Monster falan bakmalı mıyım yazılım konusunda iyi olur mu ama tabii iyi olmaz derseniz ya temiz 2. el MacBook Pro ya da sıfır Air bakarım

Bende MacBook alma taraftarıydım ama oyun oynanamaz konusu biraz kötü oldu mesela eninde sonunda arkadaşlarım gel PUBG girelim falan diyecek onun için Monster falan bakmalı mıyım yazılım konusunda iyi olur mu ama tabii iyi olmaz derseniz ya temiz 2. el MacBook Pro ya da sıfır Air bakarım
O zaman Asus Rog Zephyrus serisine bakabilirsin. Ultrabook ve oyun bilgisayarının birleştirildiği bir seri.

Son düzenleme:
MacBook ile de hafif oyunlar oynanabilir. Şahsen ben Minecraft oynuyorum.

Kardeşim sen MacBook kullanıyorsun diye neden MacBook fanboy'luğu yapıyorsun ki? Çocuk uzun vadeli bir laptop istiyor. Bu çocuk şirkette yazılımcı olmayacak, liseye başlayacak. Her genç gibi bu arkadaşımız da oyun oynamak isteyecek. Yarın liseler açıldığında bu çocuğa "kanka gelsene GTA 5 oynayalım" dediklerinde "ben gelemem bende MacBook var" diyecek ve MacBook aldığına pişman olacak. 15k bütçe varsa çok kaliteli bir oyun bilgisayarı alınır, yazılım da öğrenilir oyun da oynanılır. Sadece siz kullanıyorsunuz diye saçma sapan yönlendirmeler yapmayın.

Bende MacBook alma taraftarıydım ama oyun oynanamaz konusu biraz kötü oldu mesela eninde sonunda arkadaşlarım gel PUBG girelim falan diyecek onun için Monster falan bakmalı mıyım yazılım konusunda iyi olur mu ama tabii iyi olmaz derseniz ya temiz 2. el MacBook Pro'ya da sıfır Air bakarım.

Yazılım her bilgisayarda öğrenilir. MacBook, amerikan kapitalizminin bir abartısı sadece. Şirket yönetmiyorsan, Google Ceo'su değilsen veya füze sistemi kodlamayacaksan MacBook gereksiz.

Git kendine güzel bir RTX'li bilgisayar al keyfine bak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı