15.000 TL laptop önerisi

Bütçe
15000
Arkadaşlar teşekkür ederim değerli yardımlarınız için. Bütçeyi 18 bine kadar esnetebilirim. Uzun zaman boyunca beni götürsün istiyorum. Önerebileceğiniz başka laptoplar varsa paylaşırsanız sevinirim
Bunu almanız mantıklı olur bence.

Eğer küçük ve güçlü bir bilgisayar arayışındaysan bunu öneririm. Geçen hafta aldım ben de. Ekran OLED olduğu için fazla taraflı bakıyor olabilirim. Ama OLED yani. OLED.

Yanıyor dediğin sıcaklık ise, ön yargılı yaklaştığını söylemeliyim. Zira ben hiç bir şekilde zorlayamadım. Tabi zaman gösterir.

OLED panelden bahsetti sanırım arkadaş. @gen2

Evet yanlış anlamışım, Bu durum beni tedirgin eden yegane şey. Asus bunun için bir takım koruma özellikleri eklemiş fakat ne derece işe yarar bilmiyorum. Uzun süreli kullanımda göreceğim. Bilgisayarın güçlü, küçük ve kaliteli görüntüye sahip olması hem mesleğime hem yaşantıma çok iyi ayak uyduruyor. Eğer telefonumdaki gibi gölge ekran problemine veya yanma problemine 1.5-2 senede bir denk gelirsem bence ekran değişimi benim için sorun olmaz diye düşünerek aldım.

Gerçi şu an dizüstü bilgisayara bir tane RTX 3080 bağladım, mining yaptırıyorum boş zamanlarında ama 😅. Taşınabilir görüntü kalitesi ve güç olması fazlasıyla avantaj.

Teşekkür ederim arkadaşlar önerileriniz için Acer nitro 5 benimde aklıma yattı alırsam eğer buraya geri dönüp kullanımımla alakalı mesaj atarım. Tekrardan teşekkürler vaktinizi ayırdığınız için.

Arkadaşlar teşekkür ederim değerli yardımlarınız için. Bütçeyi 18 bine kadar esnetebilirim. Uzun zaman boyunca beni götürsün istiyorum. Önerebileceğiniz başka laptoplar varsa paylaşırsanız sevinirim
HP Omen 15-EN1023NT AMD Ryzen 5 5600H 16GB 1TB SSD RTX3060 Windows 10 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 4H1U5EA
Kaçırma. Sepette 19’a geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı