15.000 TL laptop önerisi

ThePeynir

Hectopat
Herkese merhaba, oyun bilgisayarı alacağım ama bütçem en fazla 15.000 TL. Acer olanları ben buldum diğer Lenovo'yı arkadaşım attı sizce bu fiyata alınabilecek bilgisayarlar mı? Yoksa daha iyi fiyat performans bilgisayar varsa önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-18-10-52-03-231_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2022-09-18-10-52-03-231_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2022-09-17-18-10-26-655_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2022-09-17-18-10-26-655_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG-20220917-WA0014.jpg
    IMG-20220917-WA0014.jpg
    191,5 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
U düşük güç tüketimi anlamına geliyor. Bu da performansının düşük olduğunu belirtir. Sonu H olanı tavsiye ederim.
Onun dışında Acer Nitro 5 öneririm.

Herkese merhaba, oyun bilgisayarı alacağım ama bütçem en fazla 15.000 TL. Acer olanları ben buldum diğer Lenovo'yı arkadaşım attı sizce bu fiyata alınabilecek bilgisayarlar mı? Yoksa daha iyi fiyat performans bilgisayar varsa önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Lenovo'yu al Acer teknik serviside, bilgisayarları da çöp, teknik servis lan ne istiyorsun birader gibi bir konuşma biçimiyle konuştu benimle, 1 haftalık bilgisayarımın ekran kartı ve anakart arızasından dolayı kitlenmesinden dolayı aramıştım, ekran kilitleniyordu ve yeniden başlatana kadar saat dahi hareket etmiyordu Lenovo'yu 6-7 yıl kullandım mükemmel firma.

Profilimde süreci gayet uzunca anlattım oku istersen sonra karar ver.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo'yu al Acer teknik serviside, bilgisayarları da çöp, teknik servis lan ne istiyorsun birader gibi bir konuşma biçimiyle konuştu benimle, 1 haftalık bilgisayarımın ekran kartı ve anakart arızasından dolayı kitlenmesinden dolayı aramıştım, ekran kilitleniyordu ve yeniden başlatana kadar saat dahi hareket etmiyordu Lenovo'yu 6-7 yıl kullandım mükemmel firma

Profilimde süreci gayet uzunca anlattım oku istersen sonra karar ver

Evet, desteği kötü olabilir ama performansına laf edemezsin. İlk önce kibar konuşmayı öğren ardından yorum yap.

ne dediyse onu söyledim alan arkadaş sonra üzülmesin 15 bin tl az bir para değil
Acer servisiyle Asus servisi aynı sanırım. Yaklaşımlarının böyle olduğunu bilmiyordum. 6 ay garantisi kalmış cihazı güvenmediğimden açıp macununu yeniledim. İyi ki öyle yapmışım sanırım.

Dikkatli oku diyorsunuz da, anlamıyorum. 2 kez okudum anlamadım.
Bu alttakini diyorum başına gelen olayı demiş arkadaş. Çöp deme kısmını diyorsanız 15 bin para verip ağzı yanmış sonuçta daha da kötü sözler de olabilirdi 😬😄
teknik servis lan ne istiyorsun bilader gibi bir konuşma biçimiyle konuştu benle

Acer servisiyle ASUS servisi aynı sanırım. Yaklaşımlarının böyle olduğunu bilmiyordum. 6 ay garantisi kalmış cihazı güvenmediğimden açıp macununu yeniledim. İyi ki öyle yapmışım sanırım.

Bu alttakini diyorum başına gelen olayı demiş arkadaş. Çöp deme kısmını diyorsanız 15 bin para verip ağzı yanmış sonuçta daha da kötü sözler de olabilirdi 😬😄

Nasıl dememi bekliyor ki?
Beyefendi kusuruma bakmayın ama lan ne istiyosunuz birader gibi tatlış bir söylemde bulundu mu diyeyim? :D

Geri
Yukarı