15.000 TL laptop tavsiyesi

Kullandın mı arkadaşım? Eski monster modellerine bakıp kötü demeyi bırakın artık. Yenilerin de böyle bir sıkıntı yok alabilirsiniz.
Arkadaşım bizzat kullanıyor Fan gürültüsünden durulmuyor. Arkdaşın bütçesi de yetiyor MSI almaya neden gidip platik yığını alsın açıklar mısın ? Hemde eski modelle alakası yok daha bugün 6 7 aylık tulparda işlemcim 90 dan aşağı olmuyor diye konu açan arkadaş vardı.

tamam monster tulpar 7 alıyorum techno pc size güveniyorum
Gerçekten hayatınızın hatasını yapıyorsunuz hocam. Bir düşünmenizi öneriyorum neden ucuz olduğu konusunda. Aynı donanım ama aynı materyal kalitesi aynı mühendislik yok. MSI bu konuda Monsterdan en az 10 gömlek önde.

Arkadaşım bizzat kullanıyor Fan gürültüsünden durulmuyor. Arkdaşın bütçesi de yetiyor MSI almaya neden gidip platik yığını alsın açıklar mısın ? Hemde eski modelle alakası yok daha bugün 6 7 aylık tulparda işlemcim 90 dan aşağı olmuyor diye konu açan arkadaş vardı.
Sen galiba teknolojiden uzaksın. O fan sesi her laptopta var msi dahil buyrun kanıtı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı