15.000 TL Oyuncu Laptop Önerisi

Bütçe
15.000

Queenur

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba.

Oyun ve yayın ağırlıklı kendime bir oyuncu laptopu almak istiyorum. Bütçem 15-16 bin TL civarında. Özellikle 17.3 inch istiyorum. Monster Abra V13.2 modelini beğendim lakin ürünle ilgili bir sürü olumsuz yorum ve konuya şahit oldum. Ek olarak tasarıma çok önem veriyorum. F/P olarak istediğim özelliklere sahip önerebileceğiniz ürünler nelerdir acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam yine yanlış anlamada eski kız arkadaşım vardı oda böyleydi neden bilmiyorum teknolojiden konusurdum eski tip neydi adını sen ver takoz telefon kameralı kullanıyordu ayrıldık işte 20 yıllık masaüstü bilgisayarı vardı tuhaftı biri kabile dönemindendi. Neden Android kullanmıyon diyorum öğretmen kendisi düsün yok farklı taşralı ne deyim ki. Sözümona meclisten dısarı.
Hocam ben Android telefon kullanıyorum kullanmasına da çok sosyal medya ve mesajlaşmaya bağlı kalmıyorum. Ulaşmak isteyen yüz yüze ulaşsın misali. 🙃

Merhaba.

Oyun ve yayın ağırlıklı kendime bir oyuncu laptopu almak istiyorum. Bütçem 15-16 bin TL civarında. Özellikle 17.3 inch istiyorum. Monster Abra v13.2 modelini beğendim lakin ürünle ilgili bir sürü olumsuz yorum ve konuya şahit oldum. Ek olarak tasarıma çok önem veriyorum. F/P olarak istediğim özelliklere sahip önerebileceğiniz ürünler nelerdir acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

Siz bu laptop konusunda emin misiniz cidden 15 16 civarına taş çatlasa 3050 laptop bulursunuz laptoplardaki 3050 ölü bir kart 4 GB VRAM ile tam randımanlı iş yapamayabilirsiniz aklınızda bulunsun. Size tavsiyem 14K'ya RX 6600 sistem toplayın kalan 2000 liraya monitör alın.

Siz bu laptop konusunda emin misiniz cidden 15 16 civarına taş çatlasa 3050 laptop bulursunuz laptoplardaki 3050 ölü bir kart 4 GB VRAM ile tam randımanlı iş yapamayabilirsiniz aklınızda bulunsun. Size tavsiyem 14K'ya RX 6600 sistem toplayın kalan 2000 liraya monitör alın.
mantıklı ama büyük ihtimalle taşınabilir bir cihaz istiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı