15.000 TL PC Önerisi

Anakartı 520M işlemciyi 5600 yaptım(arkadaşın dediğine göre fanlı geliyor) ileride de Bu işlemciyi almayı düşünyorum ekleyeceğiniz bir şey var mı SSD kasa PSU konusunda.

PSU iyi marka sıkıntı etmez o soğutmayı da kesinlikle alman iyi olur macun olarak Thermal Grizzly öneririm 140 TL bandında iyi bir soğutucu tray alırsan işlemciyi fansız gelir kutulu alırsan fanlı geliyor siteyi bilmiyorum.

Anakartı 520M işlemciyi 5600 yaptım(arkadaşın dediğine göre fanlı geliyor) ileride de Bu işlemciyi almayı düşünyorum ekleyeceğiniz bir şey var mı SSD kasa PSU konusunda.

A520 yapmaya değmez. Yapacaksan B550 yap. Ayrıca ARGB versiyonu daha ucuz soğutucunun.

Fan konusunu başka bir sistemle karıştırmış olabilirim müşteri hizmetleriyle bir konuşun bence.
Ve en kötü 300TL olan Dark Freezer X96 alırsınız.
Anakartı A520 değil B450 yapın.
B450'ninde stoku bitmiş aslında değebilir A520 yapmaya hem slot sayısı hem de vram soğutması olduğundan.

PSU iyi marka sıkıntı etmez o soğutmayı da kesinlikle alman iyi olur macun olarak Thermal Grizzly öneririm 140 TL bandında iyi bir soğutucu tray alırsan işlemciyi fansız gelir kutulu alırsan fanlı geliyor siteyi bilmiyorum.
Fan var diye gösteriyor sitede.
Ekran Görüntüsü (18).png

Fan konusunu başka bir sistemle karıştırmış olabilirim müşteri hizmetleriyle bir konuşun bence.
Ve en kötü 300TL olan Dark Freezer X96 alırsınız.
Anakartı A520 değil B450 yapın.
B450'ninde stoku bitmiş aslında değebilir A520 yapmaya hem slot sayısı hem de VRAM soğutması olduğundan.

Kendin A520 kullanıyorum B550 almak istemedim bütçeden soğutması iyi sorun yok HDD takmak isterse bir slotu boşta kalıyor ekran kartı altında sıkışıyor o yönden kötü onun dışında 5 ve 12 Volt olmak üzere 2 ARGB v D g girişi var.

Maksimum 16 bin TL'ye bu aksam veya yarın bilgisayar alacağım, aklımda bu bilgisayar var önerdiğiniz başka bir sistem var mı?

İşlemci kesinlikle bence 5 5600 olmalı.

Geri
Yukarı