15.000 TL PC tavsiyesi

İncehesap daki bağlanma sorunu bitti gibi görünüyor. Arkadaşlar oradan indirimli olan kasalara bir göz atıp ona göre tavsiyede bulunmayı unutmayın. Ben piyasa takibini bırakalı yıllar oluyor bu yüzden yardımım dokunmaz.

Kendim sistem toplamaya pek vaktim yok aslında hazır olması benim için daha iyi olacak. Attığın hazır sistem güzel aslında ama işlemci AMD 5 5500 pek sevilmiyor bende testlerine bakmıştım sıkıntılı biraz onun yerine AMD 5 5600 daha mantıklı geldi. Sıvı soğutma eklemesem stok fanla idare eder miyim ? fiyat çok artıyor. SSD içinde MSI spatium M450 ekleyince sıvı soğutmayla 19.000 çıkıyor fiyat. Extra depolamaya gerek var mı bir de bu sistem için sence?

Kendim sistem toplamaya pek vaktim yok aslında hazır olması benim için daha iyi olacak. Attığın hazır sistem güzel aslında ama işlemci AMD 5 5500 pek sevilmiyor bende testlerine bakmıştım sıkıntılı biraz onun yerine AMD 5 5600 daha mantıklı geldi. Sıvı soğutma eklemesem stok fanla idare eder miyim? Fiyat çok artıyor. SSD içinde MSI spatium M450 ekleyince sıvı soğutmayla 19.000 çıkıyor fiyat. Extra depolamaya gerek var mı bir de bu sistem için sence?

5600X modelini bile stok soğutucu ile kullananlar var. Çok ısınacağını düşünmüyorum. Isınırsa da 400 liralık bir hava soğutma işinizi çok rahat görür. Düz deneyin ısınırsa takviye yaparsınız.

Geri
Yukarı