15.000 TL sistem önerisi

Bütçe
15.000₺
Ya hocam benim anlamadığım Cooler Master o kötü bir marka değil ki neden PSU kötü diyorsunuz ayrıca 3070 falan var. 750 Watt daha ideal olmaz mı? Ben anlam veremedim ya benmi bilmiyorum acaba. @RPM

Hocam bu linkte birkaç sorundan bahsediliyor.

Hayır boş verin, illa değiştirmeyecekseniz Corsair 650W CV Series alın. Sarı renkli yazı varsa almayın.

Corsair 750W CX750F RGB CX Series 80+ Bronze Tam Modüler Güç Kaynağ bu nasıl seçeneklerde 50 tl fazlaya var. 3 4 sene götürebilirmi ?

Ya hocam benim anlamadığım Cooler Master o kötü bir marka değil ki neden PSU kötü diyorsunuz ayrıca 3070 falan var. 750 Watt daha ideal olmaz mı? Ben anlam veremedim ya benmi bilmiyorum acaba. @RPM
Hocam bütçe arttırıp XPG Core Reactor alın.
Ama arttıramazsanız Corsair 750W iyidir.
Corsair 750W CX750F RGB CX Series 80+ Bronze Tam Modüler Güç Kaynağ bu nasıl seçeneklerde 50 tl fazlaya var. 3 4 sene götürebilirmi ?
Evet.
RGB olanı almayın.

Evet.

Tamam o zaman PSU da karar verdik, peki addlink SSD iyi mi bir sorun çıkarır mı Samsung EVO alacağıma 500 GB adlink 1 TB mi almalıyım.

Evet.
RGB olanı almayın.

RGB olmayan 750 Watt modeli Gold fiyatı aşıyor, RGB olması kötü mü?

Tamam o zaman PSU da karar verdik, peki addlink SSD iyi mi bir sorun çıkarır mı Samsung EVO alacağıma 500 GB adlink 1 TB mi almalıyım.
Addlink çöp.
Samsung EVO alın.

RGB olmayan 750 Watt modeli Gold fiyatı aşıyor, RGB olması kötü mü?
RGB olduğu için fanı plastik oluyor. O yüzden kötü ve serisi berbat.

Geri
Yukarı