15.000 TL sistem önerisi

Praudh

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi, sağlıklı günler. Kısa süre içerisinde yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi 15.000 TL kadar bütçem var sadece kasa için. Bu fiyat bandında bir oyuncu bilgisayarına ihtiyacım var. Konuya ciddiyetle yaklaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Öncelikle önerin için teşekkür ederim. @qRowLing
Sistem gayet güzel görünüyor ama bütçeyi çok fazla aşamıyorum doğrusunu söylemek gerekirse. Bütçe içinde kalabilirsek hatta biraz daha inebilirsek çok iyi olur. Yine de aklımın bir ucunda.

Sistem gayet güzel görünüyor ama bütçeyi çok fazla aşamıyorum doğrusunu söylemek gerekirse. Bütçe içinde kalabilirsek hatta biraz daha inebilirsek çok iyi olur. Yine de aklımın bir ucunda.

Anlıyorum eğer bütçede kalırsanız yani 15K'da bu var INTEL 12100F-SAPPHIRE RX 6700 PULSE-GIGABYTE H610M-XPG 16GB-500GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda 14K'ya düşerse de 3060'dan fazlasını bulamazsınız Silver 5T12-RTX3060 - Game Garaj

Hocam 800 lira fazla ödeyin iyi ödeyin 15000 liraya böyle sistem yok.

Evet, bunun ben de farkındayım fakat bütçe yetmediği zaman yapacak bir şey olmuyor maalesef. O yüzden aklımın bir ucunda dedim. Teşekkür ederim. @RufatM

3060 sistemler kötü mü acaba? Baktığım zaman kötü gelmedi tabi diğer sistemlerin yanında daha aşşağıda ama 3060'lı bir sistem alırsam eğer pişman olur muyum? @qRowLing

Evet, bunun ben de farkındayım fakat bütçe yetmediği zaman yapacak bir şey olmuyor maalesef. O yüzden aklımın bir ucunda dedim. Teşekkür ederim. @RufatM

3060 sistemler kötü mü acaba? Baktığım zaman kötü gelmedi tabii diğer sistemlerin yanında daha aşağıda ama 3060'lı bir sistem alırsam eğer pişman olur muyum? @qRowLing

Pişman olmazsın bütçesine göre kötü değil ama yani sana kalmış.

Kesinlikle dediğin gibi. Bütçeyi ayırabilirsem inşallah onu alabilirim. Son olarak hemen alacağım diye bir şey yok pek acelem yok. Elimde RX560'lı bir sistem var şuanlık az çok işimi görüyor. Güzel bir sistem denk gelirse buraya atabilirsiniz. Tekrar teşekkür ederim cevap ve önerileriniz için.

3060 sistemler kötü mü acaba? Baktığım zaman kötü gelmedi tabii diğer sistemlerin yanında daha aşağıda ama 3060'lı bir sistem alırsam eğer pişman olur muyum? @qRowLing

Aslında kötü değiller bu fiyatta alınabilir NVIDIA sistemler arasındalar 3060'ın rakibi bence RX 6700 olabilir RX 6700 XT de RTX 3070 gücünde bir kart ama bütçe yoksa yapacak bir şey yok alınırlar.

Aynen dediğin gibi. Dediğim gibi bütçe ayırabilirsem alabilirim ama acelem yok. Fırsat sistemler geldiğinde güzel bir şeyler bulabiliriz. Teşekkürler <3

Geri
Yukarı