15.000 TL sistem toplama

Bütçe
15.000₺

Berke1925

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba 15.000TL bütçe ile sıfır toplamak mümkün değil sanırım 2.elde ise bana sorun çıkarır mı diye biraz korkuyorum. Beğendiğim bir ilan var.
Özellikleri:
Intel Core i7 7700K.
MSI Gaming X 1070 8 GB 256 bit.
MSI Z270 Gaming M5 anakart.
Cooler Master ML240l V2 sıvı soğutma.
16 GB DDR4 RAM.
Bu sistemi alsam beni üzermi, kaç sene kullanırım oyun amaçlı kullanacağım. Veya sıfır toplamamımı önerirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

2. el alım-satım yaparken yapılan testlerin sonuçlarını iste. Satın almaya gittiğinde de canlı bir kaç test yaparsın, oradan anlarsın ne kadar üzüp üzmeyeceğini.

Bence çok hocam. Daha 2 gün önce 13K ya 3060 full sistem vardı sıfır. Bence aciliyetiniz yoksa paranızı, eğer nakitteyseniz, bir şekilde korumaya alıp bu şekilde çıkan sistemleri takip edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence çok hocam. Daha 2 gün önce 13K ya 3060 Full sistem vardı sıfır. Bence aciliyetiniz yoksa paranızı, eğer nakitteyseniz, bir şekilde korumaya alıp bu şekilde çıkan sistemleri takip edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu şekilde bende düşünüyorum ama stoklar 5dk içinde falan bitiyor denk getirip alabilir miyim bilmiyorum.

Bu şekilde bende düşünüyorum ama stoklar 5dk içinde falan bitiyor denk getirip alabilir miyim bilmiyorum.
Youtube'dan bildirimleri açın hocam. Bir de instagramdan takibe alın. Ben son 1 ay içinde 2 kere denk getirmiştim mesela ama ihtiyacım olmadığı için almadım. Biraz vaktinizi alır ama 3-4 bin TL kazanmanızı sağlar bence.

Geri
Yukarı