15.000 TL Sistem toplama

Sırf üzerinde Wtcn etiketi var diye gereksiz bir değer biçilmiş zannımca birtakım parçaları buradan alsanda diğerlerini amazon vs. sitelerden alabilirsin özellikle ekran kartı ve işlemci hatta monitörlerinide.

@Oreki 'nin yazdığı sistemde RAM'i 32GB yapıp alın. Sizin için en iyi ve en performanslısı o olacaktır.

Bana direkt olarak ulaşamazsınız lakin konu açtığınızda onay bekleniyor yazıyorsa bekleyin konu açılacaktır.

O vakit cevap vermeyi bırakabilirsin bir para harcayacağım ve karar veriyorum zorla konuya yazmıyorsun

Bu son mesajım sana kıyağım olsun.

O turuncu renge boyanmış Founders kartlı sistem sana şimdiden hayırlı olsun. 3 ay sonrada yanına 240 Hz monitörü alırsın. :)

Bana direkt olarak ulaşamazsınız lakin konu açtığınızda onay bekleniyor yazıyorsa bekleyin konu açılacaktır.
Onun dediği kasanın aynı tarz farklı bir alternatifi mevcut mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun dediği kasanın aynı tarz farklı bir alternatifi mevcut mu?
hepsiburada n11 gibi sitelerde bulabileceğim hepsinin aynı yerden almak istiyorumda

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı