15.000 TL telefon önerisi

The Pariah

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitör: ASUS TUF Gaming VG27AQ 27 QHD IPS 1ms G-SYNC
Board: MSI B550 Gaming Edge Wi-Fi
GPU: MSI RTX 3080 Ti Suprim X
CPU: AMD Ryzen 7 5800x3D
RAM: Corsair Vengeance RT 2x16 32 GB CL16 3600MHz
SSD: Adata XPG S70 Blade 2TB NVMe M.2
PSU: Corsair RM1000X
Soğutma: Corsair H150 360
Kasa: Xigmatek zest.
Klavye: Corsair K60 Viola
Kulaklık: Razer BlackShark V2 X
Mouse: Razer Viper Mini.
Pad: Sony DualSense
Koltuk: xDrive 15'LI
Kamera: Everest SC-HD03
Merhaba, Redmi Note 6 Pro kullanıyorum ve telefon SOS vermeye başladı artık. Telefon değiştirmekten nefret etsem de başka çarem yok gibi. Önemsediğim şeyleri söyleyeyim. Öncelikle batarya, bataryasının mAh değerinin yüksek olması önemli, işim gereği çok telefon kullanıyorum ve şarjının çok gitmesi lazım. RAM de önemli (yavaş telefonlardan bıktım artık), bir de ses kartı ve 3.5mm jak girişi olsa da çok güzel olur ama bu son söylediğim özellik mecburi değil. Kamera, oyun performansı falan umurumda değil açıkçası. Sadece şarjı iyi gitsin, 2K yahut 4K videoları sorunsuz oynatabilsin (video çekmekten bahsetmiyorum. YouTube'da 4K video ya da 2K video sorunsuz izleyebileyim yeterli)

Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
S21 FE olabilir.
Bende S21 FE kullanıyorum.
Ama diğer arkadaşların dediği gibi pil sıkıntı biraz.
Size tavsiyem hafif oyunlar (Angry Birds classic, subway surfers vs) oynuyorken veya hiç oyun oynamıyorken S21 FE'yi güç tasarrufuna almanız olur.

Çünkü güç tasarrufu modu açıkken ekran 60 Hz'e düşüyor böylece pil ömrü hafif oyun ve oyun dışı kullanımda bayağı bir uzuyor. PUBG vb. ağır ve güç gerektiren oyunlar oynarken maksimum performans için güç tasarrufunu kapatmamızı öneririm.
Onun dışında güncelleme ömrü performans kamera vs. olsun tek rakibi Samsung Galaxy S22 olur bana göre.

3.5mm jak girişi için de bunu öneririm:

Son düzenleme:
S21 FE olabilir.
Bende S21 FE kullanıyorum.
Ama diğer arkadaşların dediği gibi pil sıkıntı biraz.
Size tavsiyem hafif oyunlar (Angry Birds classic, subway surfers vs) oynuyorken veya hiç oyun oynamıyorken S21 FE'yi güç tasarrufuna almanız olur.

Çünkü güç tasarrufu modu açıkken ekran 60 Hz'e düşüyor böylece pil ömrü hafif oyun ve oyun dışı kullanımda bayağı bir uzuyor. PUBG vb. ağır ve güç gerektiren oyunlar oynarken maksimum performans için güç tasarrufunu kapatmamızı öneririm.
Onun dışında güncelleme ömrü performans kamera vs. olsun tek rakibi Samsung Galaxy S22 olur bana göre.
Hiç oyun Oynamayacağım Telefonda. Oyun, kamera, telefonun tipi vs. hiç önemli değil benim için. Tek umrumda olan şey batarya ömrü ve RAM'in yüksek olması (Note 6 Pro'nun raminden çok çektim.)

Hiç oyun oynamayacağım telefonda. Oyun, kamera, telefonun tipi vs. hiç önemli değil benim için. Tek umurumda olan şey batarya ömrü ve RAM'in yüksek olması (Note 6 Pro'nun raminden çok çektim.)

M34 5G de olabilir o halde

Huawei'ın Google'sız olmasını umursamıyorsanız şu modele bakabilirsiniz:

Son düzenleme:
Samsung un s serisi kamera işlemci malzeme kalitesi ve servis uygulamaları konusunda çok iyi olsa da batarya konusunda pek iyi değil.Ben s20 fe kullanıyorum ortalama 7 saat ekran süresi alıyorum bana yetiyor ama senin için yeterli olur mu bilmiyorum.S21 fe için biraz daha düşük olduğu olduğu söyleniyor,youtube da karşılaştırma testlerine bakabilirsin.xiaomi tarafında çok şikayet var almanı tavsiye etmem.Şu cihazı öneriyorum diyecek kadar farklı cihazlar kullanmadım sadece dikkate etmen gerekenleri paylaştım.

Geri
Yukarı