15.000 TL yayın bilgisayarı önerisi

Bütçe
10-15K

Erenberkk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, toplama kasa almak istiyorum fakat sitelerde olan hazır sistemleri almak yerine önce sormak istedim. Bütçem: 10-15k arası, genel olarak Valorant yayını açmak istiyorum. Açtığım zaman drop girmesini istemiyorum. Bana ileriye dönük parçalarını değiştirebileceğim şekilde sistem önerirseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden.

Merhaba, toplama kasa almak istiyorum fakat sitelerde olan hazır sistemleri almak yerine önce sormak istedim. Bütçem: 10-15k arası, genel olarak Valorant yayını açmak istiyorum. Açtığım zaman drop girmesini istemiyorum. Bana ileriye dönük parçalarını değiştirebileceğim şekilde sistem önerirseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden.

5600 ve Samsung 980 SSD seçerek alabilirsiniz. P3'te seçebilirsiniz.

5600 ve Samsung 980 SSD seçerek alabilirsiniz. P3'te seçebilirsiniz.

Laptopumda kullandığım M.2 WD Blue 500 GB SSD'im var ayrıyeten takabilir miyim?

Laptopumda kullandığım M.2 WD Blue 500 GB SSD'im var ayrıyeten takabilir miyim?

Tek M.2 slotlu anakart diye biliyorum.

Böyle bir cihaz topladım hızlıca ama parçaları istersen başka sitelere bakarak daha ucuza da bulabilirsn 500₺-600₺ fark oluşur.

Hocam hazır sistemlerin yanında bayağı düşük kalıyor topladığınız. Arkadaşın hazır alması daha iyi kat kat daha iyi bir performansa sahip olması demek. 5500 ve 3050 saçma kalır bu sistemlerin yanında.

Son düzenleme:
Tek M.2 slotlu anakart diye biliyorum.

Hocam hazır sistemlerin yanında bayağı düşük kalıyor topladığınız. Arkadaşın hazır alması daha iyi kat kat daha iyi bir performansa sahip olması demek. 5500 ve 3050 saçma kalır bu sistemlerin yanında.

Teşekkür ederim hepinize hocam önerdikleriniz arasından seçim yapıp alacağım sağ olun <3

Yeni konular

Geri
Yukarı