15.000 TL'ye kadar gamebook önerisi

Hocam tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Bunlar arasında:
ASUS diğer ikisinden daha hafif.
Batarya olarak Omen diğer ikisinden daha kötü sanıyorum. ASUS ise Legion 5'den önde duruyor.
İşlemci olarak da Omen diğer ikisinden kötü. Ryzen 5 5600h ise tekli de i7-11370H'ı takip ederken çoklu da fark atıyor.
Ekran kartı olarak Legion 5 diğer ikisine fark atıyor.
Legion da RAM sıkıntısı var.
Ekranlar, soğutma ve ses konusunda bir bilgim yok bu konuda bilgisi olan arkadaşların bilgisini sunması çok iyi olur.
Bu sonuçlara göre Omen'i eliyorum.

Tulpar T7 v25.1 bana masaya koyup bir daha kaldırmadan oyun oyna bilgisayarı gibi geliyor. Ne kadar muazzam bir F/P ürünü olsa da ben daha çok mobilite tarafındayım. Bu yüzden tercih etmeyi düşünmüyorum.

ASUS, Gigabyte ve Legion 5 kalıyor. Bunlar hakkında bilgi verebilecek arkadaşların bilgilerini ve başka önerileri de duymak çok güzel olur. Yazan herkese teşekkürler.

Alpha kötü anlamında demedim ama MSI bu yıl biraz hayal kırıklığına uğrattı beni.

RTX lafını açıkçası bende duydum büyük ihtimalle bundan bahsediyorsunuz ama bu 6600M diye tercih ettim yoksa evet biraz benim de miğdem bulanmadı değil gerçi yine MSI sipariş ettim 2 gün önce RTX 3080 bakalım geldiğinde deneyip kararımı sonra vereceğim beğenmezsem bir sıkıntı çıkarsa iade edebilirim.

RTX lafını açıkçası bende duydum büyük ihtimalle bundan bahsediyorsunuz ama bu 6600M diye tercih ettim yoksa evet biraz benim de miğdem bulanmadı değil gerçi yine MSI sipariş ettim 2 gün önce RTX 3080 bakalım geldiğinde deneyip kararımı sonra vereceğim beğenmezsem bir sıkıntı çıkarsa iade edebilirim.
Asus TUF modeli bile 3000 serisinde MSI marka bütün modellerden üstte gözüküyor, bulabilirseniz ROG alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı