15.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Zeki Kursat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 15.000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi istiyorum. Geçen sene anneme S21 FE aldık bataryası aşırı hızlı bitiyor yeni ve 0 olmasına rağmen onun da sebebini bileniniz varsa söylerseniz iyi olur. Bir de dediğim gibi F/P Max 15K'ya telefon bakıyorum, bataryası (S21 FE'deki gibi sorun yaşamayacağım) ve kamerası iyi olan.

S21 FE bataryasinin hızlı bitme sebebi kullandığı SoC'nin (Exynos 2100) tüketiminin hem boşta hem de yükte fazla olması.
A54 bakabilirsiniz batarya bu kadar önemli ise. Ya da Realme GT2.
A54 ile aynı kamera sensorune sahip ama işlemcisi S21 FE'yi de aşıyor.

Samsung A54 ya da Honor 90.

S21 FE bataryasinin hızlı bitme sebebi kullandığı SoC'nin (Exynos 2100) tüketiminin hem boşta hem de yükte fazla olması.
Realme vs markasından dolayı çok yakın bakamıyorum samsung vs iphone bilinmiş markalar ama oppo huawei fln güvenemiyorum yani

S21 FE o fiyat bandının kralı. Eğer bataryasından memnun kalmadıysanız ve sıfır telefon şartsa Honor 90 öneririm. Kamerası çok iyi bir telefon. DxOMark verilerine göre kamerası S21 FE'den iyi.

o aşırı batarya tüketimini durdurmanın bir yolu varmı acaba biliyormusun

S21 FE o fiyat bandının kralı. Eğer bataryasından memnun kalmadıysanız ve sıfır telefon şartsa Honor 90 öneririm. Kamerası çok iyi bir telefon. DxOMark verilerine göre kamerası S21 FE'den iyi.
Boştaki tüketimi de yukteki tüketimi de S21 FE'yi aşıyor bu arada.
Aralarındaki 500 mAh ne kadar kurtarır emin değilim.
O aşırı batarya tüketimini durdurmanın bir yolu var mı acaba biliyor musun?
Hayır, bir yolu yok. Güç tasarrufu ile en aza indirmekten başka pek de bir şey yapamazsınız.

Boştaki tüketimi de yukteki tüketimi de S21 FE'yi aşıyor bu arada.
Aralarındaki 500 mAh ne kadar kurtarır emin değilim.

Hayır, bir yolu yok. Güç tasarrufu ile en aza indirmekten başka pek de bir şey yapamazsınız.
Benzer batarya performansları var fakat Honor 90'ın 67 Watt hızlı şarj avantajı var. Büyük nimet.

Geri
Yukarı