15.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Benzer batarya performansları var fakat Honor 90'ın 67 Watt hızlı şarj avantajı var. Büyük nimet.
Bir de NotebookCheck testlerinde Exynos 990'lı S20'den bile fazla ısınmış.

Nanoreview'de de öyle:
Screenshot_20230924_224931_Chrome.jpg

Samsung dökümü 7 Gen 1 bir de OC yapılınca alev topuna dönmüş sanırsam. Yanasmak pek mantıklı değil.
Üstelik mono hoparlör ve kamerada optik sabitleyici bile yok.

Bir de NotebookCheck testlerinde Exynos 990'lı S20'den bile fazla ısınmış.

Nanoreview'de de öyle:
Eki Görüntüle 1956138
Samsung dökümü 7 Gen 1 bir de OC yapılınca alev topuna dönmüş sanırsam. Yanasmak pek mantıklı değil.
Üstelik mono hoparlör ve kamerada optik sabitleyici bile yok.
Hocam eğer oyunsuz bir kullanım olacaksa şahsen ben tercih ederdim Honor 90'ı. Çünkü ben sadece sosyal medyada gezinirim ve içerik tüketirim telefonda. Benim için OIS ve hoparlörün pek önemi yok. Benim için önemli olan şeyler başta kamera (fotoğraf) olmak üzere ekran ve akıcılık. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda konu sahibinin hareket etmesi gerekir.

Bu denli overheating bence bir sebep sayılır. Ayrıca mono hoparlör ve OIS yok.

Root ile Custom Kernel atıp, UV + UnderClock ile pil ömrü bariz arttırılabilir. Ama meşakkatli iş...
Bence ikinci cümle yeterli hocam. Ben uğraşmaya üşenirim mesela. 😂

Hocam eğer oyunsuz bir kullanım olacaksa şahsen ben tercih ederdim Honor 90'ı. Çünkü ben sadece sosyal medyada gezinirim ve içerik tüketirim telefonda. Benim için OIS ve hoparlörün pek önemi yok. Benim için önemli olan şeyler başta kamera (fotoğraf) olmak üzere ekran ve akıcılık. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda konu sahibinin hareket etmesi gerekir.
Kamerası iddialı ona lafım yok ama S21 FE falan varken bilemedim...

Bu denli overheating bence bir sebep sayılır. Ayrıca mono hoparlör ve OIS yok.

Bence ikinci cümle yeterli hocam. Ben uğraşmaya üşenirim mesela. 😂

Kamerası iddialı ona lafım yok ama S21 FE falan varken bilemedim...
İşte burası kullanıcının bir telefondan ne beklediğine bağlı. S21 FE çok iyi bir telefon evet fakat şahsen ben kameraya daha çok önem verdiğim için, çok video çekmediğim ve hoparlör kullanmadığım için Honor 90 tercih ederdim. Öncesinden Huawei P Smart 2019 kullandığım için arayüze de alışığım. Şuanda da biliyorsunuzdur ki S20 FE kullanıyorum ve gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı