15.000 TL'ye laptop tavsiyesi

Bütçe
15000

İşsiz Nette

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşımın kız kardeşi (21) okul derslerine girebilmek için bir laptop alacak. Oyun vesaire oynayacağını düşünmüyorum. Kendisi tıp okuyor. Mühendislik veya çizim programlarıyla işi yok. Bütçesi ile alabileceği en iyi laptop ne olabilir?

gözüme iyi gözüktü, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

rami fazla biraz

Bunu alabilirsiniz benim arkadaşım neredeyse 2-3 aydır kullaniyor hiç sıkıntı yaratmamıs ve programları kaldırabiliyor.

stokta kalmamış

Bunu alabilirsiniz benim arkadaşım neredeyse 2-3 aydır kullaniyor hiç sıkıntı yaratmamıs ve programları kaldırabiliyor.

15000 liralık bütçede 10.nesil i5 önermenin âlemi yok hocam.
Lenovo V15 G3 IAP 82TT008PTX i5-1235U 16 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 12.nesil fakat 16 GB Dual channel olması avantajları ile birlikte alınabilecek 2 modeller.

Acer'e kötü anlamda ön yargılıyım. Bu ürün daha iyi alternatif olabilir mi? HP 15S-FQ2028NT

Geri
Yukarı