15.000 TL'ye PC Toplama

O bütçeye daha iyisi toplanabilir,
Böyle bir sistem öneririm, İşlemcinize Overlock yaparsanız çok güzel olur.
Öncelikle ilginizden dolayı teşekkur ederim. Ryzen oyun konusunda 1 tık daha kotu FPS vermekte . Ama öneriniz İçin Teşekkurler.
Uyumsuz parça yok ama güç kaynağı, bellek, SSD, parçalardan kısarak RTX 2080 almak mantıklı olabilir.
Öncelikle ilginizden dolayı teşekkur ederim. Hangi parcadan kısabilirim ? Bi oneriniz varmıdır ?
Önerdiğim sisteme bakabilirsiniz hocam sizi en memnun edecek sistemlerden biridir :)
Öncelikle ilginizden dolayı teşekkur ederim. İnceledim ama dedigim gibi İntel oyun konusunda Ryzenden daha iyi bir işlemci . Genede tavsiyeniz için teşekkürler

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkur ederim. Ryzen oyun konusunda 1 tık daha kotu FPS vermekte . Ama öneriniz İçin Teşekkurler.

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkur ederim. Hangi parcadan kısabilirim ? Bi oneriniz varmıdır ?

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkur ederim. İnceledim ama dedigim gibi İntel oyun konusunda Ryzenden daha iyi bir işlemci . Genede tavsiyeniz için teşekkürler
Buyur hocam İntel sistem istiyorsan böyle al, Daha o kadar bütçeyle 2070 Almak mantıksız olur.

Anakartın sitesindeki destek listesinde bulunan uyumlu RAM listesine göre RAM alırsan bellek uyumsuzluğu riskini sıfıra indirirsin.

Ne demek hocam, hak ediyorsunuz. Ben PC toplamayı sevmiyorum, daha çok toplama PC lerin üstüne takviye yapıyorum ( bazı bileşenleri değiştirerek ).
Çok Teşekkür ederim iltifatınız için 😍.

Anakartın sitesindeki destek listesinde bulunan uyumlu RAM listesine göre RAM alırsan bellek uyumsuzluğu riskini sıfıra indirirsin.
Öncelikle ilginizden dolayı teşekkur ederim. MSI MAG Z390 TOMAHAWK Intel Z390 9th Gen Intel Soket 1151 DDR4 4400MHz(O.C.) RGB Anakart'ı icin uyumlu ram listesini bulamadım sitelerinde. Link verme imkanınız varmı ?

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkur ederim. MSI MAG Z390 TOMAHAWK Intel Z390 9th Gen Intel Soket 1151 DDR4 4400MHz(O.C.) RGB Anakart'ı icin uyumlu ram listesini bulamadım sitelerinde. Link verme imkanınız varmı ?
Listeye gerek yok Dostum DDR4 olması yeterli, istersen 2133Mhz RAM tak istersen 4000 sorunsuz çalışacaktır.

%100 Anakart-RAM uyumlu sistem kuracaksan o listede olan RAM alman tavsiyemdir. RAM uyumsuzluğundan önceki sistemden çok çektim.
Kimsenin kullan birşey olmaz lafına bakmadan yeni sistem kurdum. İşimi garantiye alıp uyumlu listeden aldım.
Youtube kanallarında ışıl ışıl RGB'li RAM'lerle sistem kuruyorlar. PC açılıp Pubg oynuyor, eğlenip video çekiyorlar ama stabilite testi yapan, birkaç saat oyun seansı ile deneyimleyen yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı