15000 TL PC toplama tavsiyesi

O sistem çöp alınmaz.
15000 küsur TL. Ekran kartı şu an pahalı stok gelince daha ucuza bulunur.

NVMe SSD almaya gerek yok SATA arabirimli bir SSD alırsanız daha iyi olur paranızdan tasarruf edebilirsiniz. Tabi dosya aktarım gibi işleriniz olacaksa alabilirsiniz yine de.

O sistem çöp alınmaz.
15000 küsur TL. Ekran kartı şu an pahalı stok gelince daha ucuza bulunur.
ssd de 970 evo plus 1tb değiştirmemekte kararlıyım en kötü 970 evo'ya düşürebilirim birde çok ışıklı mışıklı taraftarı değilim. Sisteminizde ramler bile parlıyor :D
NVMe SSD almaya gerek yok SATA arabirimli bir SSD alırsanız daha iyi olur paranızdan tasarruf edebilirsiniz. Tabi dosya aktarım gibi işleriniz olacaksa alabilirsiniz yine de.
nvme ssd benim için şart açıkçası işim gereği sürekli okuma yazma yapmam gerekiyor
PSU ve RAM'ler kötü. Onun dışında iyi sistem.
peki bu sisteme uyumlu öneriniz var mıdır ? 5600x e baktığımda sistem önerisi 3200 mhz ram diyor

SSD'de 970 EVO Plus 1TB değiştirmemekte kararlıyım en kötü 970 EVO'ya düşürebilirim bir de çok ışıklı mışıklı taraftarı değilim. Sisteminizde RAM'ler bile parlıyor :D.

NVMe SSD benim için şart açıkçası işim gereği sürekli okuma yazma yapmam gerekiyor.

Peki bu sisteme uyumlu öneriniz var mıdır? 5600X'e baktığımda sistem önerisi 3200 MHz RAM diyor.

RAM olarak şunu alabilirsiniz.
Ayrıca WD Black SSD'leri en az Samsung kadar kalitelidir.

SSD'de 970 EVO Plus 1TB değiştirmemekte kararlıyım en kötü 970 EVO'ya düşürebilirim bir de çok ışıklı mışıklı taraftarı değilim. Sisteminizde RAM'ler bile parlıyor :D.

NVMe SSD benim için şart açıkçası işim gereği sürekli okuma yazma yapmam gerekiyor.

Peki bu sisteme uyumlu öneriniz var mıdır? 5600X'e baktığımda sistem önerisi 3200 MHz RAM diyor.

PSU olarak üstteki sistemdeki PSU'yu öneririm. RAM olarak da bunu.

Geri
Yukarı