15.000 TL'ye şarjı uzun giden telefon önerisi

Bütçe
15000

Hilmi_Kadir

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sıkıntım şu; benim telefonum MI11t Pro ve her şeyinden memnumum telefonumun ama şarj sorunu yaşıyorum.
Bir arkadaşımda samsun S22 var ve o da bana benzer bir şarj sorunundan muzdarip. Başkasında Apple 13Pro var ve çok fazla olmasa da o da şikayetçi.
Benim eski telefonum Redmi not 9S böyle bir sıkıntı yaşatmıyordu ama yeni ve güçlü telefonlara bilerek mi böyle yapılıyor?
Benim güçlü bir pil performansı almak için hangi telefonu tercih etmem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sıkıntım şu; benim telefonum MI11t Pro ve her şeyinden memnumum telefonumun ama şarj sorunu yaşıyorum.
Bir arkadaşımda samsun S22 var ve o da bana benzer bir şarj sorunundan muzdarip. Başkasında Apple 13Pro var ve çok fazla olmasa da o da şikayetçi.
Benim eski telefonum Redmi not 9S böyle bir sıkıntı yaşatmıyordu ama yeni ve güçlü telefonlara bilerek mi böyle yapılıyor?
Benim güçlü bir pil performansı almak için hangi telefonu tercih etmem lazım?

Güçlü ekran, işlemci, RAM, grafik vs hepsi ekstradan bataryayı tüketir. Telefonları aynı incelikte tutmak için genelde hala 5000MAH batarya konuluyor o yüzden neredeyse hepsinde aynı problemi yaşarsınız.

Güçlü ekran, işlemci, RAM, grafik vs hepsi ekstradan bataryayı tüketir. Telefonları aynı incelikte tutmak için genelde hala 5000MAH batarya konuluyor o yüzden neredeyse hepsinde aynı problemi yaşarsınız.

Bütün telefonlar mı bu şekilde bir de işlemcinin gücünü kısıcak bir yazılım falan bulamaz mıyız 850.000 AnTuTu bana fazla.

Düşük güç modunu aktif ederek kullanırsın. Samsung da bu özellik CPU'yu %70'e sınırlıyor, ekranı 60 Hz'ye çekiyor, arka planda veri kullanımını kısıtlıyor. Fakat A34, A54 falan bataryası iyidir amiral gemilere göre. POCO F4 ve F5 de fena değil ama riske girmiş oluyorsun. Batarya performansı için bataryası yüksek işlemcisi güçsüz cihazlara bakacaksın mecburen.

Geri
Yukarı