Şarjı uzun giden telefon tavsiyesi

Bütçe
6500

Bütçene en yakın Note 10 Pro düşünebilirsin 6 GB RAM versiyonu daha ucuz, ikinci el düşünürsen de S20 FE veya S10 Plus.

-Tecno Pova 3/Neo (7000 mAh 33w Hızlı Şarj)
-Realme C25s (6000 mAh 18w Hızlı Şarj)
-Poco M3 (6000 mAh 18w Hızlı Şarj)
-Redmi 9T (6000 mAh 18w Hızlı Şarj)
-Huawei Nova Y70 (6000 mAh 22.5w Hızlı Şarj)
-General Mobile GM22 (6000 mAh ?w Hızlı Şarj)
Ne Kadar Süre Gittiklerine Bakacaktım Ama Bilgi Bulamadım KB

Bütçeyi görmedim hocam, kusuruma bakmayın.
Arkadaşım Geçen Ay Kaçak Olarak 2500'e Aldı Redmi Note 11'i , Ama Ne Kadar Güvenli Bilemem

En iyi batarya performansı bu bütçede Redmi Note 11 fakat sadece bataryası, ekranı ve işlemcinin batarya performansı iyi, kamera konusunda pek mutlu olacağınızı sanmam özellikle de video kayıt konusunda. En iyi batarya performansının nedeni içindeki Snapdragon 680 işlemcinin çok yeni bir işlemci olup 6 nanometre üretim teknolojisine sahip olması , zaten gündelik kullanım için üretilmiş bir işlemci oyun konusunda PUBG, Apex Legens türü oyunlar dışında memnun edecektir ayrıca hiç bir Redmi Note 11 kullanıcısının şimdilik ısınma sorunu yaşadığını görmedim.

-General Mobile GM22 (6000 mAh ?w Hızlı Şarj)
Hızlı şarjı yok, GM 22 Pro modelinde var ama o da 18W yani iyi değil.

-Tecno pova 3/neo (7000 mAh 33W hızlı şarj)
-Realme C25s (6000 mAh 18W hızlı şarj)
-POCO M3 (6000 mAh 18W hızlı şarj)
-Redmi 9T (6000 mAh 18W hızlı şarj)
-Huawei nova Y70 (6000 mAh 22.5W hızlı şarj)
-General Mobile GM22 (6000 mAh? W hızlı şarj)
Ne kadar süre gittiklerine bakacaktım ama bilgi bulamadım KB.

Arkadaşım geçen ay kaçak olarak 2500'e aldı Redmi Note 11'i, ama ne kadar güvenli bilemem.

Hepsi kötü telefonlar hocam sadece 6000+ mAh diye önermişsiniz.

En iyi batarya performansı bu bütçede Redmi Note 11 fakat sadece bataryası, ekranı ve işlemcinin batarya performansı iyi, kamera konusunda pek mutlu olacağınızı sanmam özellikle de video kayıt konusunda. En iyi batarya performansının nedeni içindeki Snapdragon 680 işlemcinin çok yeni bir işlemci olup 6 nanometre üretim teknolojisine sahip olması , zaten gündelik kullanım için üretilmiş bir işlemci oyun konusunda PUBG, Apex Legens türü oyunlar dışında memnun edecektir ayrıca hiç bir Redmi Note 11 kullanıcısının şimdilik ısınma sorunu yaşadığını görmedim.

Hızlı şarjı yok, GM 22 Pro modelinde var ama o da 18W yani iyi değil.
gm22'ye hızlı şarj işaretlenmiş ama hızlı şarja dair hiç bir şey konulmamıştı kb yanlış bilgi için

Geri
Yukarı