15.000 TL'ye telefon önerisi

Kesinlikle S21 FE her yönüyle mükemmel cihaz. Zamanında ben de babamdan S20 FE ya da a33 almasını istemiştim ama dinleyen kim... Şimdi elimde Note 10 Pro kanser olmaktan telefonu kıracam yakında.

Önerileriniz için herkese çok teşekkür ederim. Konuyu oluşturduktan 1-2dk sonra ben de S21 FE'yi keşfettim ve yarım saattir falan araştırıyordum. S21 FE satın almaya karar verdim. Herkese hayırlı geceler dilerim. :D

Fakat benim anlamadığım bir konu var mesela S21 FE ana kamerası 12mp, Redmi Note 11 Pro'da 108mp kamera var lens kalitesinden dolayı S21 FE'de resimler ve videolar daha canlı görünüyor ama iki cihazdan da aynı koşullarda, aynı yerde resim/video çeksek ve zoomlasak Note 11 Pro daha net bir görüntü sağlamaz mı?

Önerileriniz için herkese çok teşekkür ederim. Konuyu oluşturduktan 1-2dk sonra ben de S21 FE'yi keşfettim ve yarım saattir falan araştırıyordum. S21 FE satın almaya karar verdim. Herkese hayırlı geceler dilerim. :D

Fakat benim anlamadığım bir konu var mesela S21 FE ana kamerası 12mp, Redmi Note 11 Pro'da 108mp kamera var lens kalitesinden dolayı S21 FE'de resimler ve videolar daha canlı görünüyor ama iki cihazdan da aynı koşullarda, aynı yerde resim/video çeksek ve zoomlasak Note 11 Pro daha net bir görüntü sağlamaz mı?
Eğer 108 MP moda geçmezseniz hiçbir şekilde üstünlüğü olmaz. Hatta lens kalitesi dediğiniz gibi s21'de daha iyi. 108mp olmasının tek özelliği 108mp modu açıp 108mp fotoğraf çekmek. Boş gerçekten hiçbirşey farketmiyor gibi birşey. 4k video çekmek için bile 8mp yeterli oluyor yaklaşık. 108'e hiç gerek yok.

Geri
Yukarı