15.000TL oyun ve elektronik mühendisliği için sistem önerisi

gLadio1

Decapat
Daha fazla  
15.500 lira bütçem var. Bu tarz R5 5600 ile RX 6700 içeren bir sistem düşünüyorum. Genellikle oyun için istiyorum. Her yeni gelen oyunu açsın diye de bir derdim yok ancak bu sene elektronik mühendisliği okuyacağım büyük ihtimalle. Okul için de işime yarayacak sistemler önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@gLadio1 Okulda kullanmayacak mısınız? Projelerde falan sonuçta. Masaüstü istiyorsanız o ihtiyacınızı kenara koymanız lazım. Sunum olacak, projesi olacak, yeri gelecek baskı devre tasarlanacak veya başka yazılımlar kullanacaksınız okulda. Hocam bu proje için danışmaya geldim diyeceksiniz, ham projede düzeltmeler yapacaksınız hani. Onlarda masaüstü taşımak zor olur bence.

@gLadio1 Okulda kullanmayacak mısınız? Projelerde falan sonuçta. Masaüstü istiyorsanız o ihtiyacınızı kenara koymanız lazım. Sunum olacak, projesi olacak, yeri gelecek baskı devre tasarlanacak veya başka yazılımlar kullanacaksınız okulda. Hocam bu proje için danışmaya geldim diyeceksiniz, ham projede düzeltmeler yapacaksınız hani. Onlarda masaüstü taşımak zor olur bence.
Daha gitmediğim için neye ihtiyacım var, kestiremiyorum açıkçası. Yine de masaüstü alırsam ne önerirsiniz?

Daha gitmediğim için neye ihtiyacım var, kestiremiyorum açıkçası. Yine de masaüstü alırsam ne önerirsiniz?
Anladım. Masaüstünde @Kishire güzel bir sistem önermiş. Ekran kartı olsun, işlemcisi olsun güzel bir sistem o. Laptop işini ben de pek sevmem ama projeler olacaksa bence düşünülmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı