15.000TL telefon önerisi

Bütçe
15000
Maksimum 15.000 TL bütçem var. Bu fiyat segmentinde ön kamerası iyi telefon arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Oyun çok oynamıyorsanız hatda hiç oynamıyorsanız Samsung Galaxy A54 öneririm ben kullanıyorum çok güzel telefon bu sene çıktı ama işlemci oyun oynayınca ısınıyor yani oyun oynamıyorsanız alın tam fiyatına değer telefon bu devirde.

@BayE ne kötü kalıyor? IMX555 ile IMX766'yı denk bile tutamazsın.
A54, S20 FE için bile kamerada zayıf bir cihaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır hocam. S21 FE alacağım o zaman.

Kullanmayanların lafına bakma kronik sorunları var S21fenin arkadaşta vardı kafama göre sallamıyorum yani o bu şu daha iyidir diye çoluk çocuk doluşmuş iki video görmüş bu daha iyi diyor boş ver onları git epey.comdan karşılaştır işlemci bile aynı Exynos oyunda Exynos işlemci çok ısınıyor bende de A54'te var işte git bak epeyden ikisine de.

Kullanmayanların lafına bakma kronik sorunları var S21fenin arkadaşta vardı kafama göre sallamıyorum yani o bu şu daha iyidir diye çoluk çocuk doluşmuş iki video görmüş bu daha iyi diyor boş ver onları git epey.comdan karşılaştır işlemci bile aynı Exynos oyunda Exynos işlemci çok ısınıyor bende de A54'te var işte git bak epeyden ikisine de.

Ben işlemcisinde değilim ki. Kamera önemli.

Ayrıca epeyden baktım da ikisi aynı işlemci değil. S21FE de Exynos 2100 varken A54'te Exynos 1380 var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı