15.000TL'ye kadar telefon önerisi

AloSteam

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi günler 10k-15k arasına telefon bakıyorum. 2.el 11 Pro Max buldum 11.750 ve 13.000 TL'ye ama almaya pek güvenemedim. Gerçekten doğru mudur? Bir de başka önerileriniz varsa ve yazarsanız sevinirim.

Herkese iyi günler 10k-15k arasına telefon bakıyorum. 2.el 11 Pro Max buldum 11.750 ve 13.000 TL'ye ama almaya pek güvenemedim. Gerçekten doğru mudur? Bir de başka önerileriniz varsa ve yazarsanız sevinirim.
O bütçeye iPhone 11 Pro Max bulamazsın. Yurt dışı cihaz veya dolandırıcı ilanıdır. Sıfır alacaksan Honor 90/Samsung S20 FE/Samsung A54. Bütçe artarsa Samsung S21 FE.

İkinci el 2-3 yıllık kullanılmış iPhonelere o parayı vermektense Sıfır Honor 90 yanında kulaklığıyla birlikte alıp kullanabilirsiniz.

Aldığımda beni 5 sene götürmesi minimum 64 GB olması ve iPhone düşünüyorum ama bu fiyatlara bulmak zor sizce 11 falan göz atılabilir mi?
Hocam şuanda alınıp rahatça kullanılacak en ucuz tek iPhone modeli 13. O bile o fiyatı kesinlikle haketmiyor. Sizin bu fiyatlara alabileceğiniz cihazlar A54, Honor 90, S21 FE

Aldığımda beni 5 sene götürmesi minimum 64 GB olması ve iPhone düşünüyorum ama bu fiyatlara bulmak zor sizce 11 falan göz atılabilir mi?

1000 TL daha çıkarsan Honor 90 var yanında kulaklıkda hediye ediyorlar hepsiburada da.
A54 tercih edebilirsin 5 sene güncelleme desteği ile öne çıkıyor dengeli bir cihaz.
2. El cihaz tavsiye etmem yurt dışı sıfır alınır 2. El cihaz alınmaz.

Geri
Yukarı