15.000TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
15000
Hocam 3 aydır S20 FE kullanıyorum. Telefon 120hz de şarjı günlük kullanıma biterken 60 hz de 1,5 günü zorluyor. Ne kadar ısınsada performansta geride bırakmadı beni. Isınma problemleri farklı yorumlarda yazıyor lakin her telefon ısınır o yüzden pek bu konuda düşünme elini yakacak kadar sıcak olmaz. Ben ara sıra PUBG MOBİLE giriyorum Akıcı'da yüksek ayarlarda oynuyorum çok akıcı bir şekilde oynayabiliyorum ( ayarları fulle çekerseniz performanstan yine ödün vermiyor lakin şarjı fazla yiyor). Diyeceklerim bu kadar S20 FE için merak ettiğiniz bir konu varsa beklerim hocam.

(birde hocam alırsanız Snapdragon 256 GB olanını alın)
(yukarıdaki yorum Snapdragon modeli için yapılmıştır)
Ustam her telefon ısınır diyosun ama katılmıyorum buna. Ben Xiaomi'nin bir modelini kullanıyorum. Eskiden de bir sürü telefon kullandım. Zenfone 5,LG G5,Redmi Note 8 vb. şuan kullandığım cihaz hiç ısınmıyor. Bence şarjı çok gitmeyen bir telefon almak, şarjı çok giden performanslı bir telefon almaktan daha iyidir.

Ustam her telefon ısınır diyosun ama katılmıyorum buna. Ben Xiaomi'nin bir modelini kullanıyorum. Eskiden de bir sürü telefon kullandım. Zenfone 5,LG G5,Redmi Note 8 vb. şuan kullandığım cihaz hiç ısınmıyor. Bence şarjı çok gitmeyen bir telefon almak, şarjı çok giden performanslı bir telefon almaktan daha iyidir.
Haklısınız hocam ama dediğim gibi telefon asla performanstan ödün vermiyor. Isınma zaten 1 saat ya da 1,5 saat sonra başlıyor her telefonda olacağı gibi. Ben biraz eksik yazmışım.

Şuanki fiyatıyla bana göre 15 civarına alınacak 3 cihaz var. Realme Gt2, Honor90 ve A54. Ben honor 90 tercih ettim çok memnunum eğer beklentiniz full paket bir cihaz ise A54de tercih edilir ama aralarında en performanslı cihaz Gt2

Geri
Yukarı