“15/07 Şafak Vakti” filmi 15 Temmuz’da vizyona girecek

T.C. İletişim Başkanlığı resmi Twitter hesabından 15 Temmuz gecesinde yaşananların anlatılacağı “15/07 Şafak Vakti” isimli filmi duyurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine siyasetle alakası olmayan fakat alakası varmış gibi davranan bazı kişilerin buluştuğu bir konu. Örnek; hiçbir konu hakkında bilgisi olmayan, neye inanmak istiyorsa ona inanan, sürekli sevmediği haberleri Technopat'ta paylaşıp insanları kendi tarafına çekmeye çalışan (ya da her neyse, amacını hâlâ anlayamadım tam olarak) Onur Altuğ Sever ve her yazısını bir bilge edasıyla yazan fakat doğru bilgiden haberi olmayan, her konuya muhalefet olan, doğruya doğru demeyen Semihfuat32. Şaşırdık mı? Bu arada, izin veriyorum; göz ardı edebilirsiniz 😛.
Doğru bir şey söyleyin sonuna kadar destek çıkarım. Yeter ki doğruları göz ardı etmeyin.

Mesajlar bölümüne girin, orada neleri savunmadığınıza bir bakın. Neleri savunmadıysanız onların neredeyse hepsi "doğru"dur.
Savunmuduğum şeyleri atın neden yanlış olduğumu anlatabilirim.
Mesela fetöyü savunmuyorum, bu doğru mu? yada dinin satılmasını savunmuyorum, bu yanlış mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı