15-16 bin TL arası sistem önerileri

Bütçe
16000
Reis R5 5600X ve 3060 Ti sistem var mı bildigin hazır arıyorum daha uyguna geliyor diye ama belki senin bildiğin farklı bir şey vardır.

Bir bu sistem var (işlemciyi 5600, ekran kartını 3060 Ti yap) ama pahalı toplamak daha mantıklı şu sıralar çünkü adamakıllı hazır sistem yok piyasada.

Bir bu sistem var (işlemciyi 5600, ekran kartını 3060 Ti yap) ama pahalı toplamak daha mantıklı şu sıralar çünkü adamakıllı hazır sistem yok piyasada.

Evet ya çok kötü bu akşam İncehesap bekliyorum bakalım güzel çıkarsa diye işlemciler ya da ekran kartları çok tirt ya da 25 28 binlerde fiyat hep yoksa işlemci ekran kartı alacağım direk sadece o kadar.

Sorunlu derken hocam nasıl sorunlar çıkarır? Bu fiyat bandında iyi mi? Bunun yerine RX 6600 XT alıp SSD ve kasa yükselmesi mantıklı olur mu? Veya guncel topladığıniz 15K bandında PC var mi?

SSD'nin kronik hızlı sağlık ve hız düşmesi problemi var hocam kasanında soğutması iyi değil toplasanız böyle bir sistem daha iyi olur:
2X:
15000TL tutuyor bu sistem.

SSD'nin kronik hızlı sağlık ve hız düşmesi problemi var hocam kasanında soğutması iyi değil toplasanız böyle bir sistem daha iyi olur:
2X:
15000TL tutuyor bu sistem.
Bu sistemden daha fazla mi verim alirim?

Teşekkürler, sadece ayri ayri toplamaktan çekiniyordum. Ama daha iyi olacaksa toplayarak alırım.

Şu an adamakıllı hazır sistem yok anca DA falan sistem çıkarınca iyi oluyor yoksa şu an piyasada ki hazır sistemler toplama sistemlerden kötü.

Geri
Yukarı